Pułapka 2 sezon, odcinek 4: Szokujące fakty z życia Olgi! Czarny będzie chciał ją zabić?!

2019-09-17 22:11 sz
Pułapka 2 sezon, odc. 4. Olga (Agata Kulesza), Ewa (Marianna Kowalewska)
Autor: X-NEWS Pułapka 2 sezon, odc. 4. Olga (Agata Kulesza), Ewa (Marianna Kowalewska)

W serialu "Pułapka" Czarny (Leszek Lichota) zabije Olgę (Agata Kulesza)?! Pisarka w 4 odcinku 2 sezonu z pomocą Ewy (Marianna Kowalewska) odkryje swoją szokującą przeszłość. Okaże się, że najbliższy przyjaciel w rzeczywistości jest największym wrogiem. Co dokładnie wydarzy się w "Pułapce"? Sprawdź i zobacz zdjęcia z 4 odcinka.

"Pułapka" 2 sezon, odcinek 4 - wtorek, 24.09.2019, o godz. 21.30 w TVN

Olga i Ewa w serialu "Pułapka" stracą wszelkie poczucie bezpieczeństwa. Po zamachu na życie pisarki w poprzedzającym odcinku, postanowią wyjechać. 

Zobacz >>> Pułapka 2 sezon, odcinek 3: Olga cudem przeżyje wypadek. Zabójca dopadnie Ewę? - ZDJĘCIA

Pułapka 2 sezon, odc. 4. Olga (Agata Kulesza), Ewa (Marianna Kowalewska)
Autor: X-NEWS Pułapka 2 sezon, odc. 4. Olga (Agata Kulesza), Ewa (Marianna Kowalewska)

Obie w 4 odcinku "Pułapki" uciekną z Warszawy. Ewa zaproponuje opiekunce, aby pojechały do domu dziecka, gdzie Sawicka trafiła bezpośrednio po urodzeniu i w którym  spędziła pierwsze lata życia. Uznają, że właśnie w Ostrowcu odnajdą jakiekolwiek informacje o Helenie (Anna Romantowska) oraz jej powiązaniach z Bestią (Jacek Beler). Bohaterki "Pułapki" w drodze na miejsce po raz kolejny zostaną zaatakowane! To jednak ich nie powstrzyma i w 4 odcinku dotrą do celu. Cale szczęście uda im się zdobyć akta Olgi, które wiele wyjaśnią. Okaże się też, że ktoś bliski Sawickiej wcale nie jest jej przyjacielem... Czy chodzi o Czarnego? Zdecydowanie tak, ponieważ będzie chciał wymienić ją na syna u groźnych porywaczy! Po wspólnej nocy jednak zdecyduje, że nie jest w stanie tego zrobić. W serialu "Pułapka" sprawy skomplikują się jeszcze bardziej...