Pułapka 2 sezon, odcinek 1: Brutalny napad na Ewę. Matka Olgi ją skatuje? - ZWIASTUN

2019-09-03 15:05 sz
Pułapka 2 sezon. Ewa (Marianna Kowalewska)
Autor: X-NEWS TVN Pułapka 2 sezon. Ewa (Marianna Kowalewska)

W 2 sezonie serialu "Pułapka" Ewa (Marianna Kowalewska) zostanie brutalnie zaatakowana! Już w 1. odcinku widzowie zobaczą mocne sceny, które będą dopiero początkiem nadchodzącej masakry. Od wydarzeń z pierwszej części minął rok. Co teraz stanie się z Ewą z "Pułapki"? Czy to matka Olgi (Agata Kulesza) skatuje dziewczynę? Sprawdź, co się wydarzy.

"Pułapka" 2 sezon, odcinek 1 - wtorek, 3.09.2019, o godz. 21.30 w TVN

Ewa w 1. odcinku "Pułapki" znajdzie się w ogromnym niebezpieczeństwie. Na początku nic nie będzie zapowiadać nadchodzącego zagrożenia. W serialu w 2 sezonie od ostatnich wydarzeń upłynie rok. Olga będzie pławić się w literackim sukcesie i zamieszka z podopieczną, z którą spróbują dotrzeć się i stworzyć namiastkę rodziny. Ich sielankę w "Pułapce" przerwie głośna sprawa mordercy Dariusza Tyńca, który dokona zbrodni idealnie wzorowanej na debiutanckiej książce pisarki.

Zobacz też >>> Pułapka 2 sezon. Olga oskarżona o morderstwo! Zobacz WSTRZĄSAJĄCY zwiastun z jesiennej ramówki TVN 2019

To tylko zapowiedź dramatu, którego doświadczą kobiety w 2 sezonie "Pułapki". W 1. odcinku Ewa dostanie SMS z pogróżkami. Niedługo później zostanie ciężko ranna, a widzowie zobaczą, jak jest zabierana do karetki.

Czy będzie to miało związek z matką Olgi? Pod domem dziewczyn zjawi się tajemnicza kobieta twierdząca, że zna krewną Sawickiej. Ewa będzie podekscytowana, jednak nieznajoma w zamian za informacje zażąda ogromnej sumy pieniędzy. Olga każe jej się wynosić, ale nastolatka weźmie od niej numer i wraz z przyjacielem pojadą pod wskazany adres. Kto wie, co ich tam czeka? Biorąc pod uwagę mroczny zwiastun serialu "Pułapka" to nie może być nic dobrego!

Pułapka 2 sezon. Ewa (Marianna Kowalewska)
Autor: X-NEWS TVN Pułapka 2 sezon. Ewa (Marianna Kowalewska)
Pułapka 2 sezon. Ewa (Marianna Kowalewska), Olga (Agata Kulesza)
Autor: X-NEWS TVN Pułapka 2 sezon. Ewa (Marianna Kowalewska), Olga (Agata Kulesza)
Najnowsze