Pułapka 2 sezon. Adwokat Warski odsłania największą tajemnicę! Będzie niezły zwrot akcji - ZWIASTUN

2019-09-17 13:07 jkk
Pułapka sezon 2: Warski (Jerzy Radziwiłowicz)
Autor: X-news

Mecenas Warski (Jerzy Radziwiłowicz) w 2 sezonie "Pułapki" okaże się kimś znacznie więcej, niż nam się wydawało... To nie tylko przyjaciel pomocnik Olgi (Agata Kulesza) w rozwiązywanych przez nią sprawach - to także tajemnicza postać z jej przeszłości, mocno powiązana z jej rodziną... Kim mecenas jest dla matki Sawickiej, jak dobrze zna ich przeszłość? Przekonamy się w 2 sezonie "Pułapki", choć jak aktor wyznaje, odkrycie tajemnicy nie będzie proste!

"Pułapka", sezon 2. Czego boi się mecenas Warski?

Tajemnice 2 sezonu serialu "Pułapka" sięgają jeszcze głębiej, niż chciałaby sama główna bohaterka. Olga nie chce znać swoich rodziców, a nawet twarde dowody w postaci zdjęć, nazwisk i przede wszystkim pojawienia się w jej życiu prawdziwej matki, nie przekonują jej, aby zająć się swoją przeszłością.

W 2 sezonie serialu "Pułapka" wszystko wskazuje na to, że jednak będzie musiała... Ważnym łącznikiem Olgi z przeszłością może okazać się jej zaufany przyjaciel i wspólnik wielu akcji, mecenas Warski. Prawda na ten temat zacznie wychodzić na jaw już w 3 odcinku 2 sezonu serialu "Pułapka", kiedy Sawicka odkryje, że odwiedzał on w tajemnicy jej matkę w szpitalu, a następnie przestał odbierać od niej telefony...

"Pułapka", sezon 2, odcinek 4: Kto tak naprawdę jest wrogiem Czarnego? (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>)

Wiemy już, że w 2 sezonie serialu "Pułapka" Olga będzie musiała skonfrontować się z kimś, kogo dotąd uważała za przyjaciela... Czy to właśnie mecenas okaże się tajemniczym wrogiem Sawickiej? A może wręcz przeciwnie, Warski to ktoś dla niej znacznie ważniejszy, niż przyjaciel?

Gwiazda serialu "Pułapka", Jerzy Radziwiłowicz w wywiadzie dla "Teletygodnia" ujawnia, że widzowie będą musieli śledzić serialowe wątki bardzo uważnie, aby nie pogubić się w gąszczu wątków i tajemnic: - Aż sam się boję! - zdradzi.

Czy Olga nadal będzie bała się stanąć oko w oko z prawdą o sobie? A może zrozumie, że jej przeszłość ma znacznie większy wpływ, niż chciałaby na brutalną rzeczywistość morderstw? Mamy nadzieję, że przynajmniej najważniejsze tajemnice głównych bohaterów serialu "Pułapka" rozwikłają się w 2 sezonie.

Najnowsze