Pierwsza miłość. Urszula Dębska i Michał Malinowski spędzają razem wakacje

2018-06-28 15:00 Z. Sekula

Urszula Dębska i Michał Malinowski znowu spędzają razem wakacje! W zeszłym roku aktorzy serialu "Pierwsza miłość" bardzo dużo razem podróżowali i odwiedzili najodleglejsze miejsca. W tym roku ponownie wybrali się na żagle. Gdzie byli? Zobacz, jak spędzają czas gwiazdy "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" nowe odcinki po wakacjach 2018

Urszula Dębska i Michał Malinowski bardzo zaprzyjaźnili się na planie serialu "Pierwsza miłość". Nie zawsze aktorzy nawiązują w pracy takie relacje, które kontynuują po godzinach, ale w tym przypadku świetnie się dogadali!

Od zeszłego roku serialowi Paweł i Sabina wybierają się w różne zakątki świata, żeby pozwiedzać i odpocząć od ciężkiej pracy w telewizji.

W lipcu 2017 roku para (nie w sensie romantycznym) odwiedziła Chorwację, pływając i prażąc się w słońcu. Wtedy pojawiły się domysły, że gwiazdy "Pierwszej miłości" łączy coś więcej, ale żadne z nich tego nie potwierdziło. W grudniu za to wybrali się w o wiele dłuższą podróż, gdzie odwiedzili m.in. Hiszpanię.

#windy#afternoon with @urszula_debska Post udostępniony przez Michał Malinowski (@michal_malinowski_official)

W styczniu 2018 roku przyszedł czas na Włochy i chodzenie po górach, snowboard. Wygląda też na to, że Urszula Dębska całkowicie wciągnęła kolegę z "Pierwszej miłości" w żeglowanie.

Parę dni temu Michał Malinowski wybrał się z koleżanką na krótki wypad właśnie nad wodę, tuż przed powrotem na plan zdjęciowy serialu "Pierwsza miłość". Wszystko wskazuje na to, że aktorzy w tym roku znowu planują wspólne przygody, chociaż serialowa Sabina jeszcze niczego oficjalnie nie potwierdza.

Musimy rozczarować również tych wszystkich, którzy liczyli na to, że Ula Dębska i Michał Malinowski są razem. Gwiazda w jednym z ostatnich wywiadów całkowicie temu zaprzeczyła:

- Nic mi na ten temat nie wiadomo. Pracujemy razem i już nie tylko przy serialu, ale też przy innych projektach i jeszcze jakieś kolejne są przed nami. Także tyle mam do powiedzenia - wyznała portalowi Party.pl.

#boattrip u #ciagdalszy On our #way to #bluecave #bisevo #croatia Post udostępniony przez Michał Malinowski (@michal_malinowski_official)
Najnowsze