Pierwsza miłość po wakacjach 2018. Krystian oszaleje na punkcie córki. Urocze zdjęcia z planu

2018-06-21 15:30 Z. Sekuła

Po wakacjach 2018 w "Pierwszej miłości" Krystian (Patryk Pniewski) i Kalina (Magdalena Wieczorek) nareszcie zostaną rodzicami! Niespodziewana akcja porodowa rozpocznie się podczas ceremonii. Domański w nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" zacznie panikować... Co wydarzy się w nowym sezonie?

"Pierwsza miłość" nowe odcinki po wakacjach 2018

Krystian z serialu "Pierwsza miłość" nie chciał zostać ojcem. Kiedy okazało się, że Kalina jest w ciąży, to oboje byli przerażeni. Zastanawiali się, czy podołają rodzicielstwu, szczególnie, że dopiero niedawno się poznali i nic do siebie nie czują. Planowali również przeprowadzenie aborcji.

W końcu jednak Domański zaakceptował myśl o tym, że będzie miał dziecko. Wkrótce po wakacjach 2018 w serialu "Pierwsza miłość" wszystko się zmieni!

Pierwsza miłość, Krystian (Patryk Pniewski)
Autor: Instagram - Patryk Pniewski Pierwsza miłość, Krystian (Patryk Pniewski)

Młodzi zakochani zaczną przygotowania do ślubu. Jednak po wakacjach 2018 w serialu "Pierwsza miłość" tuż przed złożeniem przysięgi małżeńskiej Kalinie odejdą wody i zostanie przetransportowana do szpitala. Niedługo potem na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko.

Krystian i Kalina oszaleją na punkcie nowonarodzonej córeczki. W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" świeżo upieczony tata od razu zakocha się w malutkiej dziewczynce i nie będzie w stanie oderwać od niej wzroku.

Jako ojciec nie pozwoli, żeby stała się jej jakakolwiek krzywda i zostanie jego oczkiem w głowie. Patryk Pniewski na swoim Instagramie wrzucił urocze zdjęcie swojej dłoni obok rączki niemowlaka. Krystian i Kalina będą piękną rodziną!

Najnowsze