Pierwsza miłość po wakacjach 2018. Norbert i Paulina wezmą rozwód? Jest komentarz Łukasza Konopki!

2018-06-19 15:00 Z. Sekuła

Po wakacjach 2018 w serialu "Pierwsza miłość" zakończy się małżeństwo Norberta (Łukasz Konopka) i Pauliny (Julia Pogrebińska)? Para nadal nie doszła do porozumienia po tym, jak Sobolewski zrobił skok w bok z Ulą (Aleksandra Gintorwska). Co wydarzy się w nowych odcinkach "Pierwszej miłości"? Będzie rozwód? Łukasz Konopka zdradził szczegóły.

Norbert z serialu "Pierwsza miłość" to niezłe ziółko. Sobolewski był przeszczęśliwy, kiedy w końcu udało mu się wyprostować relacje z Pauliną i wziąć z nią ślub. Niestety ten mężczyzna do wiernych nie należy...

Przypominamy, że kiedy w poprzednim sezonie "Pierwszej miłości" pojawiła się Ula (Aleksandra Gintrowska), to mąż Pauliny nie mógł się powstrzymać i zaczął uwodzić rudowłosą. Nakłamał jej, że jest w otwartym związku i dla niego oraz jego partnerka nie istnieje takie pojęcie, jak "zdrada"...

Paulina w końcu o wszystkim się dowiedziała. Jakie będą dalsze losy jej i Norberta w serialu "Pierwsza miłość"?

- Czekam na nowe scenariusze "Pierwszej miłości" i na wiadomość, czy będzie rozwód w Wadlewie. Kiedy rozmawialiśmy z Julią i reżyserem o naszym wątku, rozważaliśmy, czy w nowym sezonie ten stan zawieszenia między Pauliną a Norbertem zmienić w coś innego, coś, co może oznaczać dla nich kolejną szansę... - zdradził Łukasz Konopka w wywiadzie ze "Światem Seriali".

Paulina z serialu "Pierwsza miłość" nie jest typem kobiety, który wybaczy wszystko. Bardzo zawiodła się na ukochanym i nie wiadomo, czy będzie w stanie mu wybaczyć. A Wy jak myślicie? Jest jeszcze sens ratować to małżeństwo?

Najnowsze