Pierwsza miłość po wakacjach 2018. Metamorfoza Melki. Tak się zmieni po zdradzie Pawła

2018-06-17 17:28 Ag
Pierwsza miłość. Melka (Ewa Jakubowicz)
Autor: ATM Pierwsza miłość. Melka (Ewa Jakubowicz)

Melka (Ewa Jakubowicz) z serialu "Pierwsza miłość" przejdzie zaskakującą przemianę! W nowym sezonie "Pierwszej miłości" po wakacyjnej przerwie zdecyduje się na spektakularną metamorfozę. Czy na jej decyzję będzie miała wpływ zdrada Pawła (Michał Malinowski)? Najpewniej tak... Ewa Jakubowicz na swoim profilu na Instagramie właśnie pokazała nowy wizerunek w innej fryzurze. Jak zmieni się Melka z "Pierwszej miłości"? Koniecznie zobaczcie zdjęcie!

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2018 nowe odcinki od września 2018 w Polsacie

Ostatnie odcinki "Pierwszej miłości" przed przerwą wakacyjną to nie był łatwy czas dla Melki. Jej związek z Pawłem zaczął przechodzić kryzys gdy Nowogrodzki został sparaliżowany po walce bokserskiej. A gdy w ich życie wkroczyła Sabina, wszystko skomplikowało się jeszcze bardziej. To właśnie ona sprawiła, że Paweł dźwignął się z depresji. W końcu przyjaźń przerodziła się w coś więcej. Paweł pocałował Sabinę, a później przyznał się narzeczonej do zdrady. Dla Melki to był koniec ich związku.

W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" Melka dalej będzie mieszkać u Marysi (Aneta Zając) i Michała (Wojciech Błach). Nie wyrzuci Pawła inwalidy z mieszkania, ale postawi sprawę jasno - między nimi już nigdy nic nie będzie tak jak dawniej. Co na to Paweł? Jeszcze bardziej zbliży się do Sabiny...

Ze zdjęć z kolejnego sezonu "Pierwszej miłości" możemy się domyślać, że Melka bardzo to wszystko przeżyje. Aż w końcu wprowadzi zmiany w swoim życiu. Metamorfoza Melki będzie lekarstwem na złamane serce? Czas pokaże... Ewa Jakubowicz na swoim Instagramie pokazała zdjęcie po tym jak zmieniła fryzurę. Aktorka ścięła włosy i zdecydowała się na grzywkę. To wystarczyło, by pokazała się od delikatniejszej strony, bez tej zadziorności charakterystycznej dla Melki. Jej fani od razu pochwalili zmianę. Ciekawe jak nowa fryzura wpłynie na losy Melki w "Pierwszej miłości"?

Najnowsze