Pierwsza miłość po wakacjach 2018. Ślub Kaliny i Krystiana w szpitalu - ZDJĘCIA

2018-06-16 17:05 Ag

Ślub, poród i pojednanie w serialu "Pierwsza miłość"! Kalina (Magdalena Wieczorek) i Krystian (Patryk Pniewski) będą razem w nowym sezonie "Pierwszej miłości" po wakacjach 2018. Mało tego, po wielu perypetiach wreszcie wezmą ślub. W jednym z premierowych odcinków "Pierwszej miłości" zakochani w otoczeniu rodziny i przyjaciół będą mieli spotkać się w kościele. Nie wszystko jednak pójdzie zgodnie z planem, bo Kalina zacznie rodzić. Jednak i tak ślub dojdzie do skutku. Tyle, że w szpitalu...

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2018 nowe odcinki od września w Polsacie

Miłość Kaliny i Krystiana z "Pierwszej miłości" zwycięży wszelkie przeciwności losu. Zwłaszcza knucia i intrygi jej ojca Leona (Wojciech Dziduch), który od początku chciał rozdzielić zakochanych, bo uznał, że Krystian nie jest dobrym kandydatem na zięcia i męża dla jego córki. W "Pierwszej miłości" po wakacjach 2018 ojciec Kaliny zawiesi jednak broń. Widząc jak bardzo jego córka kocha Krystaina nie stanie już na drodze do jej szczęścia.

 

W jednym z nowych odcinków "Pierwszej miłości" po wakacyjnej przerwie odbędzie się ślub Kaliny i Krystiana. Uroczystość zostanie zaplanowana w kościele, w otoczeniu najbliższej rodziny i przyjaciół. Los spłata jednak figla narzeczonym, bo właśnie wtedy zacznie się poród. Spanikowany pan młody zawiezie przyszłą żonę do szpitala, a w ślad za nim podążą wszyscy goście.

Podczas dramatycznego porodu Krystian cały czas będzie przy Kalinie. Gdy ich córeczka wreszcie się urodzi oboje rozpłaczą się ze wzruszenia. Już po narodzinach dziecka w szpitalu pojawi się ksiądz, który udzieli młodym rodzicom ślubu. Nie zabraknie rodziców Krystiana - Ewy (Ewa Gawryluk) i Michała (Wojciech Błach), a także Marysi (Aneta Zając) oraz rodziców Kaliny - Leona i Elżbiety (Ewa Bukowska).

Najnowsze