Pierwsza miłość po wakacjach 2018. Brutalny napad na Tomka! To Paweł go uratuje

2018-06-14 19:00 Z. Sekuła

Szok po wakacjach 2018 w serialu "Pierwsza miłość"! Tomek (Oskar Wojciechowski) w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" zostanie zaatakowany przez nieznanego napastnika, a Paweł (Michał Malinowski) w ostatnim momencie uratuje mu życie. Mamy świetną wiadomość dla fanów Nowogrodzkiego z serialu "Pierwsza miłość". W krytycznej sytuacji chłopak stanie na nogi - dosłownie!

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" rozegra się dramat Tomka. W bliżej nieokreślonych okolicznościach syn Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) i Artura (Łukasz Płoszajski) zostanie brutalnie zaatakowany! Napastnik rzuci się na młodego chłopca z nożem i przygniecie do ziemi.

Wszystko wskazuje na to, że brutal po wakacjach 2018 w serialu "Pierwsza miłość" będzie chciał zabić Kulczyckiego. Całe szczęście Paweł znajdzie się we właściwym miejscu, o właściwym czasie.

Nowogrodzki w przełomowym odcinku "Pierwszej miłości" widząc dziecko w śmiertelnym niebezpieczeństwie nagnie wszystkie swoje ograniczenia i wydarzy się cud - dotknięty niepełnosprawnością mężczyzna stanie o własnych siłach!

Paweł zrobi dosłownie wszystko, żeby pomóc zaatakowanemu Tomkowi. Podpierając się o framugę drzwi zacznie powoli podążać w stronę bandyty. Zdjęcia w naszej galerii wskazują na to, że uda mu się uratować syna Kulczyckich!

Czy Pawłowi w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" uda się powtórzyć swój wyczyn i wróci on do pełnej sprawności? Widzowie przekonają się w nowych odcinkach po wakacjach 2018!

Najnowsze