Pierwsza miłość po wakacjach 2018. Oto córka Kaliny i Krystiana - ZDJĘCIA

2018-06-12 18:00 Ag

Na te zdjęcia z serialu "Pierwsza miłość" czekali wszyscy fani Kaliny (Magdalena Wieczorek) i Krystiana (Patryk Pniewski). W jednym z nowych odcinków "Pierwszej miłości" na świat przyjdzie ich córka.  W oczekiwaniu na kolejny sezon mamy dla widzów wyjątkowe, pierwsze zdjęcia dziecka zakochanych z "Pierwszej miłości", dramatycznego porodu oraz ślubu Kaliny i Krystiana w szpitalu.

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2018 od września w Polsacie

To będą szczęśliwe chwile w "Pierwszej miłości" po przerwie wakacyjnej. Zdjęcia z premierowego odcinka, w którym Kalina urodzi córkę mówią same za siebie! Na razie twórcy "Pierwszej miłości" trzymają w tajemnicy fabułę kolejnego sezonu, ale portal SuperSeriale.se.pl już publikuje fotki z narodzin dziecka Kaliny i Krystiana.

 

Oglądając wszystkie ujęcia możecie być pewni, że poród w "Pierwszej miłości" przyniesie widzom sporo emocji. A wszystko dlatego, że zacznie się w dniu ślubu Kaliny i Krystiana. Zakochani nie dotrą jednak do kościoła gdzie będzie na nich czekać cała rodzina i przyjaciele.

Gdy przyszłej mamie odejdą wody przerażony Krystian zawiezie ją do szpitala. Przez cały czas będzie przy ukochanej na sali porodowej. Trzymając Kalinę za rękę będzie podtrzymywał ją na duchu i dodawał sił. Po wielu godzinach na świat przyjdzie córka Kaliny i Krystiana.

Zakochani od pierwszych chwil oszaleją na punkcie tej kruszynki. Tak jak dziadek Michał (Wojciech Domański). Jakie imię będzie nosiło dziecko bohaterów "Pierwszej miłości"? Tego jeszcze nie wiadomo. Pewne jest natomiast to, że zaraz po narodzinach córki wezmą ślub w szpitalu.

Najnowsze