Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Tragedii Emilki ciąg dalszy! Wcale nie zazna spokoju w ramionach Bartka

2023-06-25 20:04

Emilka (Anna Ilczuk) wiele nacierpiała się w minionym sezonie "Pierwszej miłości" i nie zapowiada się, by scenariusz serialu założył zwolnienie tempa. Sama aktorka przyznaje, że lubi szybkość i dynamiczność zmian na planie oraz nieprzewidywalność losów swojej bohaterki. Widzowie "Pierwszej miłości" dopiero w kolejnych odcinkach po wakacjach 2023 dowiedzą się, czy Emilka i Bartek (Rafał Kwietniewski) jawnie powiedzą o swoich uczuciach. Nie zapowiada się, by Emilka zaznała spokoju na dłużej.

Emilka nie zazna spokoju w "Pierwszej miłości" po wakacjach 2023?

Emilka wiele przeszła, nie miała szczęścia w minionym sezonie "Pierwszej miłości", przede wszystkim dlatego, że spotkała ją tragiczna śmierć Marcina (Przemysław Cypryański). Wydawało się, że zakochani ułożą sobie życie, ale śmiercionośny pożar w Wadlewie zniszczył wszystko, a strażak zmarł po akcji gaszenia pożaru w domu Celiny (Grażyna Zielińska). Emilka miała też problemy zdrowotne, a potem wszystko poszło w złym kierunku, kiedy to okazało się, że Alicja (Magdalena Szczepanek) spotykała się z Marcinem podczas trwającego związku z Emilką. We wszystkim wspierał ją Bartek, który także znalazł się w dołku po wyjściu Eweliny (Magdalena Górska) z więzienia i jej dziwnym zachowaniu na wolności. Chociaż oświadczał się kobiecie przed odbyciem kary za kratami, ona wyjechała w samotną podróż nad morze. To wtedy między lekarzem a córką Śmiałka (Paweł Okoński) doszło do zbliżenia i odnowienia starych uczuć.  

W wywiadzie dla polsat.pl aktorka Anna Ilczuk wspomniała, że jej bohaterka faktycznie wiele przeszła, co stanowi pewne wyzwanie, ale przyznała otwarcie, że lubi dynamiczność zdarzeń w "Pierwszej miłości" i czeka na więcej. - Podoba mi się, jak się dużo dzieje, jak jest ciekawie - powiedziała Anna Ilczuk w rozmowie z POLSAT.PL.

- (...) Specyfika serialu codziennego jest taka, że nie przestawia się jednej konkretnej historii z ustaloną strukturą, w którą wpisuje się postać. Jest to odzwierciedlenie prawdziwego życia. Tu się bardzo dużo dzieje. Wydaje mi się, że trzeba tu mieć w sobie pewną otwartość na różne zdarzenia - opowiada aktorka wspomnianemu portalowi. 

Jak można wywnioskować, zwroty akcji wcale nie zwolnią w nowym sezonie "Pierwszej miłości" po wakacjach. Ewelina dowiedziała się, że Emilkę i Bartka połączyło coś więcej, chociaż nie zna szczegółów. Przed lekarzem ważne wybory, które mogą zaważyć na całym życiu córki Śmiałka. 

Koniec Pierwszej miłości. Dramatyczny finał poszukiwań Magdy! Bartek wybierze Ewelinę, a Laura popędzi Adama
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze