Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Poważne problemy u Marty i Adriana! Trener uratuje zdrowie bliskiej osobie

2023-08-02 13:03

Marta (Honorata Witańska) nadal nie zazna szczęścia w nowym sezonie serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach? Co dalej z jej relacją z Adrianem (Piotr Mróz), który znów nie okazał się takim ideałem, jak mogłoby się na początku wydawać. Sam aktor przyznaje, że jego bohater okazał się draniem, ale dostanie szansę od losu! Czy Adrian odkupi swoje winy i jednak zagości w sercu Marty na dłużej? W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach, nastąpi nieoczekiwany zwrot akcji.

Kłopoty u Marty i Adriana. Trener wykaże się w "Pierwszej miłości" po wakacjach 

Marta nie będzie narzekać na brak miłosnych wzlotów i upadków. W jej życiu wiele się wydarzyło, a "związek" z psycholem Mateuszem (Lesław Żurek) pamięta aż za dobrze. Trauma, którą spowodował mężczyzna, długo nie mogła jej opuścić. Nie ma co się dziwić, skoro psychol udawał dobrego i czułego, a potem wykorzystał Martę do tego, by ostatecznie dopaść Emilkę (Anna Ilczuk). Torturował i przetrzymywał obie kobiety, ale cudem uniknęły śmierci na odludziu. Potem w życiu Marty pojawiło się aż dwóch mężczyzn. Przystojny dziennikarz Arek (Dariusz Witeska) i wspomniany trener Adrian. Mężczyźni zaczęli walczyć o względy Marty, ale ostatecznie nie wiadomo było, z którym ułożyłaby sobie życie. 

Piotr Mróz udzielił ostatnio wywiadu dla polsat.pl, w którym przyznał, że jego bohater jeszcze się zreflektuje. Okazało się bowiem, że nie jest do końca taki miły i dobry, jak wydawałoby się to na początku. - No trochę się okazał draniem. Ale może będzie miał okazję się zrehabilitować - powiedział aktor o nowych wątkach w "Pierwszej miłości" po wakacjach.

Duży zwrot akcji w życiu Adriana z serialu "Pierwsza miłość". Uratuje komuś zdrowie!

Aktor we wspomnianym wywiadzie zdradza także, że ktoś z jego otoczenia będzie wymagał pomocy, a mężczyzna stanie na wysokości zadania. - Ktoś będzie miał problemy zdrowotne i moja postać mu pomoże, motywując do aktywności fizycznej - mówi tajemniczo Piotr Mróz. Niestety nie rozwinął swojej myśli, a na konkrety trzeba jeszcze poczekać. Jedno jednak jednak pewne, zarówno Arek, jak i Adrian, nie znikną z życia Marty. Zapowiadane są bowiem spore zmiany w życiu serialowej przyjaciółki Emilki. Może wreszcie znajdzie miłość swojego życia i nie będzie czuła się samotna. 

Koniec Pierwszej miłości. Dramatyczny finał poszukiwań Magdy! Bartek wybierze Ewelinę, a Laura popędzi Adama
Najnowsze