Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Metamorfoza Jolki! Ukochana Tomka zapowiada szokujący zwrot akcji - ZDJĘCIA

2023-07-25 10:21

Jolka (Justyna Zielska) zaskoczy w nowym sezonie "Pierwszej miłości" po wakacjach! Cwana ukochana Tomka (Oskar Wojciechowski) nieźle namieszała w jego relacji z Kingą (Aleksandra Zienkiewicz), ale to nie koniec! Młoda aktorka Justyna Zielska zapowiedziała zmienę w życiu jej bohaterki z serialu "Pierwsza miłość". Okazuje się, że w życiu Jolki i Tomka nastąpią spore zmiany. Nowy styl dziewczyny wiąże się także z metamorfozą ostrego charakterku? Czyżby choroba Kingi zmieniła dużo więcej, niż ktokolwiek się spodziewa.

Nowe wcielenie Jolki w "Pierwszej miłości" po wakacjach

Jolka sporo namieszała w relacji Tomka i Kingi. Miniony sezon "Pierwszej miłości" przyniósł jednak spore zmiany, bo kobieta wreszcie przyznała się do choroby nowotworowej, którą długo ukrywała nawet przed Jankiem (Maciej Mikołajczyk). Chciała sama zmierzyć się z rakiem, walczyć i nie martwić bliskich. Oczywiście, sprawa musiała się wydać, a wojna Kingi z okrutną chorobą będzie nadal trwała. Nie wiadomo jeszcze, jak zakończy się ta dramatyczna sytuacja. Tomek przez dłuższy czas w ogóle nie spodziewał się, że z mamą może być tak źle. Przez Jolkę wyprowadził się z domu, dziewczyna robiła mu problemy względem kontaktu z matką, ale kiedy prawda o nowotworze wyszła na jaw, chłopak się opamiętał i też chciał pomóc matce jak umie. 

Jak się okazuje, Jolka może zaskoczyć wszystkich w "Pierwszej miłości" po wakacjach 2023. Justyna Zielska pokazała zdjęcie z planu serialu i zapytała się widzów, czy podoba im się w nowym wcielaniu. - Jak wam się podoba nowy styl Jolki? 🫶🏼 - napisała serialowa Jolka z "Pierwszej miłości" pod zdjęciem. I faktycznie, wydaje się, że stylizacja dziewczyny jest nieco "grzeczniejsza", więc możliwe, że jej charakterek też nieco złagodnieje. 

Widzowie pochwalili metamorfozę Jolki z "Pierwszej miłości"

Obserwatorzy Justyny Zielskiej zachwycili się metamorfozą aktorki. Każdy czeka na rozwój wydarzeń w nowym sezonie "Pierwszej miłości" i na to, jak rozwinie się uczucie jej i Tomka. Kinga nadal będzie mierzyć się z chorobą, a wsparcie synów wyda się nieocenione. Jolka może wybrać dobro i pomoc, albo nadal sprawiać problemy.

- Ale babeczka😍🧁

- Justyna bardzo mi się podoba Pozdrawiam 😍🙌

- Boska 😍 - czytamy komentarze pod zdjęciem Justyny Zielskiej na Instagramie.

Koniec Pierwszej miłości. Dramatyczny finał poszukiwań Magdy! Bartek wybierze Ewelinę, a Laura popędzi Adama
Najnowsze