Pierwsza miłość po wakacjach 2018. To przez niego Artur i Kinga będą przechodzić kryzys!

2018-07-02 17:00 Z. Sekula

Nowi bohaterowie serialu "Pierwsza miłość" zamieszają w wątku Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) i Artura (Łukasz Płoszajski)! Pokusy czekają na Kulczyckich z obu stron. Już wiadomo, że biznesmen ulegnie urokom pięknej Natalii (Katarzyna Sowińska), ale co z Kingą? Co wydarzy się w serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach 2018?

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2018 nowe odcinki od września 2018 w Polsacie

Udawany romans Kulczyckiego w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach 2018 przerodzi się w prawdziwy! Natalia skutecznie uwiedzie męża Kingi... Nie, żeby ten się jakoś specjalnie bronił. Zażyła współpraca tej dwójki skończy się fatalnie dla małżeństwa Artura, zresztą nie po raz pierwszy. Wszystko to z powodu sportowca, który chcąc udowodnić swojej dziewczynie niewierność sam wpakował ją w ramiona innego mężczyzny.

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" to Sabina (Urszula Dębska) odkryje, że jej kolegę łączy romans z piękną WAG, dziewczyną Rudego (Bartosz Piekarski).

Wszystkie znaki na niebie i ziemni wskazują na to, że chaotyczna para zostanie w serialu na dłużej, co zresztą potwierdził aktor w jednym z wywiadów ATM Grupy:

- W serialu "Pierwsza miłość" będę grał postać Olgierda o pseudonimie "Rudy", który jest klientem Artura Kulczyckiego (...). Myślę, że ta postać pojawi się w serialu na dłużej.

Romanse Kulczyckiego "dziwnym" trafem zawsze wychodzą na jaw, więc śmiało można wysnuć, że to jedynie kwestia czasu, zanim Kinga w "Pierwszej miłości" dowie się o kolejnym miłosnym podboju męża.

Żona biznesmena jednakże też nie pozostanie bez "perspektyw". W końcu to nie tylko ona zostanie zdradzona, ale przystojny piłkarz najprawdopodobniej również skończy ze złamanym sercem.

Znając temperament Kingi z serialu "Pierwsza miłość" można spodziewać się naprawdę wszystkiego. Czy w ramach zemsty Rudy i Kulczycka zaczną romansować? Nie jest to w żaden sposób potwierdzone, a widzowie dalsze losy bohaterów "Pierwszej miłości" będą mogli śledzić po wakacjach 2018.

Najnowsze