Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3525: Powrót matki Marysi. Wściekła Aneta zjawi się u Edwarda w sprawie drugiej córki - ZDJĘCIA

2022-12-08 13:39

Aneta (Maria Pakulnis) wróci do serialu "Pierwsza miłość" w 3525 odcinku. Powodem nagłego przyjazdu Anety Pałkowskiej do Wrocławia będzie jedna z córek. Biologiczna matka Marysi (Aneta Zając) i jej siostry bliźniaczki Dominiki dwa lata temu nagle zniknęła z ekranu. Kiedy wyszło na jaw, że Aneta urodziła Marysię i Dominikę, a ciąża była efektem gwałtu jakiego dopuścił się na niej Edward Stryjeński (Marek Siudym), rodzinne relacje były mocno zachwiane. Powrót Anety w 3525 odcinku "Pierwszej miłości" i spotkanie z Edwardem, który przed laty ją skrzywdził, będzie związane z problemami Dominiki. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"Pierwsza miłość" odcinek 3525 - wtorek, 27.12.2022, o godz. 18 w Polsacie

Gdzie jest Aneta Pałkowska z "Pierwszej miłości"? Ostatni raz prawdziwa matka Marysi i Dominiki była obecna w jej życiu gdy Julka (Dąbrówka Kruk) była poważnie chora, a Domańska z ówczesnym mężem Michałem (Wojciech Błach) wyłudziła od Edwarda pieniądze na leczenie córki. Między Anetę i Edwardem doszło wtedy do decydującej konfrontacji. Przed laty Stryjeński zgwałcił młodą Anetę, która zaszła w ciążę i urodziła bliźniaczki, a potem oddała je do adopcji. Niemal całe dorosłe życie ukrywała przed Marysią, że wcale nie jest jej ciotką, ale matką. Prawda wyszła na jaw dopiero trzy lata temu.

Od dłuższego czasu Anety nie było w "Pierwszej miłości". Wyjechała z Wrocławia, Marysia straciła z matką kontakt. Dlatego Aneta nie wiedziała co się dzieje u jej córek, a także u ich ojca - gwałciciela. 

W 3525 odcinku "Pierwszej miłości" w domu Edwarda pojawi się niespodziewany gość. Odwiedzi go wzburzona Aneta, która dopiero teraz dowie się o chorobie Edwarda, o przeszczepie szpiku, którego dawcą dla ojca była Dominika. A także o układzie jaki Stryjeński zawarł z Dominiką, żeby uratowała mu życie, pomogła pokonać białaczkę. Dzięki swoim kontaktom bogaty, wpływowy biznesmen sprowadził Dominikę do Wrocławia, choć ta jest poszukiwana przez policję za liczne przestępstwa. Wykorzystał do tego także kochanka Dominiki, gangstera "Hiszpana"(Piotr Więcławski Vienio). Siostra Marysi, mimo wywiązania się z umowy z ojcem, wciąż musi się ukrywać w rezydencji Stryjeńskiego.

 Z tego powodu w 3525 odcinku "Pierwszej miłości" Dominika odłoży przyjazd do "Hiszpana". Zacznie także ponaglać Edwarda w sprawie zniesienia jej listu gończego, przez który musi pozostać w ukryciu. Okaże się, że nie jest to takie proste. Jak powrót Anety w 3525 odcinku "Pierwszej miłości" wpłynie na jej relacje z Dominiką i Edwardem. Zła siostra bliźniaczka Marysi nigdy nie traktowała Anety jak matkę, więc nie należy się spodziewać jakiegoś przełomu.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Marysia uderzy Kacpra! Sensacja na procesie psychola Mateusza
Najnowsze