Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3508: Tajemnica Marty wyjdzie na jaw. Janek znajdzie przy niej broń - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-12-01 14:53

W 3508 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Marta (Honorata Witańska) nie zdoła dłużej ukrywać jak bardzo boi się procesu Mateusza (Lesław Żurek), jak ogromny lęk paraliżuje ją na samą myśl, że spotka w sądzie psychola, który chciał ją zabić. Wsparcie okaże jej Janek (Maciej Mikołajczyk), która przeżył traumę po porwaniu i doskonale wie, jak radzić sobie w trudnych chwilach. Jednego jednak Janek nie przewidzi, że Marta postanowiła sama zadbać o bezpieczeństwo, ochronę przed potworami, takimi jak Mateusz. Kiedy w 3508 odcinku "Pierwszej miłości" z torebki Marty wypadnie broń, Janek pozna wreszcie jej tajemnicę. Zobacz ZDJĘCIA i ZWIASTUN "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3508 - czwartek, 1.12.2022, o godz. 18 w Polsacie

Proces Mateusza w 3508 odcinku "Pierwszej miłości" wywoła u Marty atak paniki, a świadomość, że na sali rozpraw spotka się z bezwzględnym zabójcą, potworem, który ją porwał i chciał zamordować, nie da jej zaznać spokoju ani na chwilę. Coraz bardziej przerażona Marta będzie pełna jak przebiegnie rozprawa w sądzie i czy ona sama będzie w stanie funkcjonować przez tych kilka ciężkich dni. Żadna z przyjaciółek nie będzie wiedziała jak jej pomóc, ale w 3508 odcinku "Pierwszej miłości" wsparcie okaże Marcie mąż Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), Janek.

Dwa lata temu w "Pierwszej miłości" Janek został porwany w Mołdawii, gdzie pracował jako dziennikarz relacjonujący krwawe zamieszki. Uzbrojeni , niebezpieczni bandyci z lokalnej bojówki z Naddniestrza przez wiele dni więzili Janka, żądając za niego ogromnego okupu. Po uwolnieniu Janek długo nie mógł dojść do siebie. Tak jak Marta teraz. Choć wie, że Mateusz jest za kratkami i już nie zrobi jej krzywdy, to strach przed tym, że psychol nagle wyjdzie na wolność i znów ją zaatakuje pozostanie. 

Trudne chwile w 3508 odcinku "Pierwszej miłości" zbliżą Martę do Janka, tylko on będzie w stanie zrozumieć, to co teraz czuje i udzieli jej kilku rad jak sobie poradzić z wszech ogarniającym lękiem, poczuciem zagrożenia, strachem przed obcymi ludźmi, zwłaszcza mężczyznami. Przypadek sprawi, że Janek w 3508 odcinku "Pierwszej miłości" zrzuci na podłogę torebkę Marty, z której wypadnie pistolet. Tak odkryje, że kobieta nielegalnie kupiła broń, by zadbać o swoje bezpieczeństwo. Marta tylko jemu wyzna, że jedynie dzięki jest w stanie jakoś funkcjonować.

Proces Mateusza, który rozegra się w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" będzie obfitował w szokujące zwroty akcji. Zeznania Marty być może pozwolą psycholowi- zabójcy wyjść na wolność!

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Marysia zobaczy jak Weronika zdradza Kacpra! Ślub Malwiny z szokującym finałem
Najnowsze