Pierwsza miłość, odcinek 3158: Kinga pozbędzie się Janka! Przebiegły Tomek zmusi matkę, żeby wyrzuciła kochanka

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3158: Kinga pozbędzie się Janka! Przebiegły Tomek zmusi matkę, żeby wyrzuciła kochanka

Pierwsza miłość, odcinek 3158: Kinga pozbędzie się Janka! Przebiegły Tomek zmusi matkę, żeby wyrzuciła kochanka

2021-01-18 15:53

Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) z serialu "Pierwsza miłość" zostanie wkrótce ofiarą swojego własnego syna! Tomek (Oskar Wojciechowski) zrozumie, że może kontrolować matkę i zacznie to wykorzystywać. Zaszantażuje ją, że jeśli ta chce by wrócił do domu i z powrotem z nią mieszkał, musi pozbyć się Janka (Maciej Mikołajczyk)! Omotana Kinga w 3158 odcinku "Pierwszej miłości" wyrzuci dziennikarza z domu! Czy to definitywny koniec tego związku?

"Pierwsza miłość" odcinek 3158 - poniedziałek, 25.01.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3158 odcinku "Pierwszej miłości" Tomek zrozumie, że może manipulować matką, jak tylko mu się podoba. Chłopak zacznie sprawiać coraz większe problemy jej i Arturowi (Łukasz Płoszajski). Zaczęło się od tego, że nie zdał szkoły, ale po ubłaganiu nauczycieli, miał szansę dostać się do szkoły średniej. Niestety szybko się okazało, że Tomek postanowił wybrać zawodówkę i poszedł go gastronomika. Kulczycki będzie tym faktem załamany. Niedługo w "Pierwszej miłości" Kinga uzna, że chce mieć syna przy sobie i ma zamieszkać z nią.

Przeczytaj: Barbara Kurdej-Szatan znów w M jak miłość. Powrót Joasi z Francji wstrząśnie wszystkimi! Nie będzie już dla niej miejsca

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Marysia po wypadku trafi do psychiatryka. To dopiero początek koszmaru Domańskiej

W 3158 odcinku "Pierwszej miłości" Kinga będzie robiła wszystko, żeby syn łaskawie zgodził się na powrót do domu. Ten postawi jej twarde ultimatum, że wprowadzi się, ale w mieszkaniu ma nie być Janka. Kinga zacznie mieć poważny problem z wyborem między synem a partnerem, ale ostatecznie każe Jankowi się wynieść! Ten w 3158 odcinku "Pierwszej miłości" nie będzie mógł uwierzyć, że nastolatek rozdziela go z ukochaną. To może być początek końca tej relacji. 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 78: Marek znów podejrzewa Ulę o zdradę! Rodzina dogrzebie się prawdy - ZDJĘCIA

W 3158 odcinku "Pierwsza miłość" Kinga postanowi, że musi wybrać syna i da do zrozumienia Jankowi, że musi się wynieść. To nie koniec, bo niedługo później tak samo potraktuje Teresę (Ewa Skibińska)! Też każe się jej wyprowadzać. Kinga oszaleje na punkcie syna i straci dla niego głowę. Zacznie robić z matką co chce. Wygląda na to, że Kinga z "Pierwszej miłości" może zrazić do siebie całą rodzinę i zniszczyć związek z Jankiem.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze