Pierwsza miłość, odcinek 3148: Kinga pozna nową macochę! Marek ożeni się z kochanką Janka  - ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3148: Kinga pozna nową macochę! Marek ożeni się z kochanką Janka - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość, odcinek 3148: Kinga pozna nową macochę! Marek ożeni się z kochanką Janka - ZDJĘCIA

2020-12-24 14:39

W 3148 odcinku "Pierwszej miłości" Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) aż straci głos kiedy zobaczy swojego ojca z nową żoną! Marek Żukowski (Maciej Tomaszewski) wreszcie przedstawi córce i przyszłemu zięciowi Jankowi (Maciej Mikołajczyk) swoją ukochaną. Zrobi to w wyjątkowych okolicznościach, bo przyprowadzi żonę na ślub Karola Wekslera (Karol Strasbuger). Wszystkich aż zamuruje kiedy w 3148 odcinku "Pierwszej miłość" u boku Marka pojawi się Sylwia Konecka (Edyta Herbuś). To była kochanka Janka będzie tajemniczą "Sisi"!

"Pierwsza miłość" odcinek 3148 - poniedziałek, 11.01.2021, o godz. 18 w Polsacie

Ślub Karola i Ewy (Ewa Gawryluk) w 3148 odcinku "Pierwszej miłości" stanie się dla Marka Żukowskiego okazją, by po raz pierwszy pokazać światu swoją żonę! Ojciec Kingi także ożenił się w tajemnicy przed rodziną, bo miał ku temu ważny powód. Zakochał się bowiem w Sylwii Koneckiej, eks kochance Janka, czyli obecnego partnera swojej córki. Skomplikowane? Trochę, ale dla Kingi w 3148 odcinku "Pierwszej miłości" to będzie cios prosto w serce kiedy na własne oczy zobaczy nową macochę! Ku zaskoczeniu wszystkich gości Marek pochwali się swoją żoną "Sisi", go tak pieszczotliwie nazwie Sylwię. A Konecka będzie triumfowała widząc miny Kulczyckiej i Janka!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1556: Ślub Soni i Janka pod ostrzałem bandyty! Suknia ślubna od Uli sprowadzi na nich nieszczęście

Szyderczy uśmieszek Sylwii w 3148 odcinku "Pierwszej miłości" wyprowadzi Kingę z równowagi do tego stopnia, że żonę Marka nazwie podstępną żmiją, która wykorzystuje Żukowskiego do własnych celów. Ślepo zakochany Marek stanie w obronie żony, a oburzona Kinga razem z Jankiem wyjdzie z wesela. O to tylko będzie chodziło Sylwii, która zacznie się upajać swoim zwycięstwem.

Ślub Soni i Janka w M jak miłość. WIDEO z planu. Nie uwierzycie, kto będzie wśród gości!

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 59: Marek wybaczy Uli zdradę? Znów będzie piękna! - ZDJĘCIA

Jakby tego było mało to w 3148 odcinku "Pierwszej miłości" Sylwia wywoła skandal na weselu Wekslera. Wściekły Karol nie wytrzyma i obwini żonę Marka o to co się stanie na przyjęciu. Bo od zawsze jest jego zaciekłym wrogiem. Ostra reakcja pana młodego sprowokuje Marka, który broniąc ukochanej przed przyjacielem zacznie się z nim bić!

Pierwsza miłość. Marek (Maciej Tomaszewski), Sylwia (Edyta Herbuś)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Marek (Maciej Tomaszewski), Sylwia (Edyta Herbuś)
Pierwsza miłość. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Janek (Maciej Mikołajczyk), Marek (Maciej Tomaszewski)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Janek (Maciej Mikołajczyk), Marek (Maciej Tomaszewski)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze