Pierwsza miłość, odcinek 3140: Koniec Bartka i Wandy. Zamiast zaręczyn awantura z wyzwiskami!

i

Autor: ipla.tv Pierwsza miłość, odcinek 3140: Koniec Bartka i Wandy. Zamiast zaręczyn awantura z wyzwiskami!

Pierwsza miłość, odcinek 3140: Koniec Bartka i Wandy. Zamiast zaręczyn awantura z wyzwiskami!

2020-12-28 20:34

W 3140 odcinku "Pierwszej miłości" Wanda (Monika Pikuła) będzie łudziła się, że Bartek (Rafał Kwietniewski) wreszcie się oświadczy! Co prawda to ona pierwsza poprosiła Miedzianowskiego, żeby się z nią ożenił, ale dała mu też krótki czas do namysłu, żeby zaręczyny były porządne, zgodne z jej oczekiwaniami. Okazja ku temu nadarzy się w 3140 odcinku "Pierwszej miłości" podczas rozdania stypendiów dla uczniów z Wadlewa. Bartek zniszczy jednak marzenia Wandy! Zamiast oświadczyn ogłosi koniec ich romansu. Wściekła kochanka urządzi niezłą publiczną awanturę.

"Pierwsza miłość" odcinek 3140 - poniedziałek, 28.12.2020, o godz. 18 w Polsacie

Nie będzie zaręczyn Bartka i Wandy w "Pierwszej miłości"! Choć kochanka od początku próbowała przejąć kontrolę nad życiem Miedzianowskiego, osaczyć go i sterować tak, jak jej wygodnie, to nie osiągnie swojego celu i nie zostanie jego żoną. Wszystkie plany Wandy legną w gruzach w 3140 odcinku "Pierwszej miłości"! Początkowo nic nie będzie zwiastowało burzliwego rozstania, bo Bartek po oświadczynach Wandy dojdzie nawet do wniosku, że teraz ruch jest po jego stronie. Tyle tylko, że nie przestanie kochać swojej żony Emilki (Anna Ilczuk).

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1556: Ula przyzna się Bartkowi co strasznego zrobiła w Australii. Zdradziła męża z innym? WIDEO

Pewna swego Wanda w 3140 odcinku "Pierwszej miłości" będzie oczekiwała, że Bartek poprosi ją o rękę publicznie - w trakcie rozdania stypendiów dla najzdolniejszych uczniów w wiejskiej kawiarni w Wadlewie. Kiedy nadejdzie decydująca chwila Bartek zrozumie, że nie może dłużej oszukiwać ani siebie ani Wandy. Zbierze się na odwagę i wyzna kobiecie prawdziwe uczucia, że wcale jej nie kocha i najpewniej nigdy nie pokocha.

- Jak kometa miała wszystko zniszczyć myślałam tylko o tobie! - Wanda w 3140 odcinku "Pierwszej miłości" ze łzami w oczach będzie zapewniała Bartka o wielkiej miłości. Ale te słowa nie zrobią na nim wrażenia. - A ja o Emilce... Nie jestem w stanie cię pokochać, tak jak ty mnie! Nie dam rady... przykro mi!

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 59: Marek ukryje się przed Ulą na cmentarzu. Pierwszy raz od lat odwiedzi grób rodziców - ZDJĘCIA

Mimo, że Wanda w 3140 odcinku "Pierwszej miłości" zacznie błagać Bartka o miłość i zapewniać, że zrobi wszystko, by im się udało, to Miedzianowski nie zmieni zdania. Wściekła kobieta przestanie nad sobą panować! Na oczach wszystkich ogłosi, że żadnemu dziecku nie opłaci stypendium naukowego. Wreszcie odsłoni swoją prawdziwą twarz.

- Nienawidzę was nierobów jednych! Jesteście intelektualnym zerem! Potraficie tylko wykorzystywać ludzi! Zależy wam tylko na pieniądzach! Wasz lekarz wykorzystał mnie do rozbudowy kliniki. Sołtys do budowy schronu, do którego mnie nie wpuściliście! Wszyscy na mnie żerujecie! Dosyć tego! - krzyknie Wanda i w 3140 odcinku "Pierwszej miłości" wywoła niezły skandal.

A Bartek zrozumie jak wielki błąd popełnił nawiązując z nią romans. Koniec Wandy i Bartka będzie nieodwracalny!

Pierwsza miłość odc. 3140. Wanda (Monika Pikuła)

i

Autor: ipla.tv Pierwsza miłość odc. 3140. Wanda (Monika Pikuła)
Pierwsza miłość odc. 3117. Bartek (Rafał Kwietniewski), Wanda (Monika Pikuła)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość odc. 3117. Bartek (Rafał Kwietniewski), Wanda (Monika Pikuła)
Najnowsze