Pierwsza miłość, odcinek 3132: Kinga zobaczy Janka w fatalnym stanie! Nawet jej nie pozna

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3132: Kinga zobaczy Janka w fatalnym stanie! Nawet jej nie pozna

Pierwsza miłość, odcinek 3132: Kinga zobaczy Janka w fatalnym stanie! Nawet jej nie pozna

2020-12-11 18:12

W 3132 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) odnajdzie Janka (Maciej Mikołajczyk). Melodia grana przez niego na fortepianie będzie dla Kulczyckiej jasnym znakiem, że Janek jest w szpitalu. Uskrzydlona tą pewnością wbiegnie z powrotem do szpitala szukając ukochanego. Znajdzie go w stołówce. Ale Janek w 3132 odcinku "Pierwszej miłości" będzie w takim stanie, że nie rozpozna Kingi. Po porwaniu przez terrorystów i wybuchu w schronie będzie nadal cierpiał na stres pourazowy. Co dalej z Jankiem? Zobaczcie ZWIASTUN!

"Pierwsza miłość" odcinek 3132 -poniedziałek, 14.12.2020, o godz. 18 w Polsacie

Poszukiwania Janka z "Pierwszej miłości" zakończą się w 3132 odcinku. Tuż po tym jak Kinga usłyszała ze szpitalnego okna znajomą melodię, graną przez jej ukochanego na pianinie, wreszcie go odnajdzie! Razem z Marysią (Aneta Zając) wróci do szpitala gdzie zobaczy zaginionego wiele dni temu partnera. Od razu rzuci się Jankowi w ramiona, ale on jej nie pozna. Z udręczonym wyrazem twarzy, tępym spojrzeniem i nadal milcząc będzie się wpatrywał w Kingę, która w 3132 odcinku "Pierwszej miłości" obsypie go pocałunkami.

Patrz też:Pierwsza miłość, odcinek 3140: Emilka upokorzona. Bartek oświadczy się Wandzie, a ona załamie się na randce z Marcinem - ZDJĘCIA

Dopiero po chwili w 3132 odcinku "Pierwszej miłości" Kinga zorientuje się, że Jankiem jest coś nie tak, że choć żyje nie jest sobą. Stan fizyczny dziennikarza, który przeżył piekło podczas porwania przez terrorystów z Naddniestrza będzie dobry, ale psychicznie Janek będzie wrakiem. Szczęśliwa Kinga ani na chwilę nie wypuści go z czułych objęć. Marysia, która będzie świadkiem tej sceny zauważy w jak fatalnym stanie jest ukochany jej siostry.

Lekarz Janka uprzedzi Kingę, że minie sporo czasu nim dojdzie on do siebie. Na szczęście w 3132 odcinku "Pierwszej miłości" zgodzi się, żeby Janek wyszedł ze szpitala i wrócił do domu. Kinga zabierze ukochanego do Polski, świadoma tego, że będzie musiała otoczyć go troskliwą opieką p tym co przeszedł. Nie będzie jednak miała pojęcia jak straszne tajemnice ukrywa Janek!

Przeczytaj koniecznie: Pierwsza miłość, odcinek 3133: Koszmar Julki po operacji w USA. Córka Marysi nigdy nie wróci do normalności

Pierwsza miłość odc. 3132. Janek (Maciej Mikołajczyk)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość odc. 3132. Janek (Maciej Mikołajczyk)
Pierwsza miłość odc. 3132. Janek (Maciej Mikołajczyk)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość odc. 3132. Janek (Maciej Mikołajczyk)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze