Pierwsza miłość, odcinek 3127: Janek cudem przeżyje wybuch! Będzie anonimowym pacjentem w szpitalu w Mołdawii

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3127: Janek cudem przeżyje wybuch! Będzie anonimowym pacjentem w szpitalu w Mołdawii

Pierwsza miłość, odcinek 3127: Janek cudem przeżyje wybuch! Będzie anonimowym pacjentem w szpitalu w Mołdawii

2020-11-12 16:11

W 3127 odcinku "Pierwszej miłości" Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) będzie przechodziła żałobę po Janku (Maciej Mikołajczyk), który postanowił wyjechać do Mołdawii. Niedługo w serialu widzowie zobaczą jak mężczyzna będzie toczył walkę o życie, przetrzymywany w bunkrze. Dojdzie również do wybuchu, a do Kingi dotrą informacje o śmierci partnera. Dlatego w 3127 odcinku "Pierwszej miłości" kobieta przejdzie trudne chwile, ale zapali się iskra nadziei, kiedy w szpitalu w Mołdawii pojawi się anonimowy pacjent.

"Pierwsza miłość" odcinek 3127 - wtorek, 8.12.2020, o godz. 18 w Polsacie

W 3127 odcinku "Pierwszej miłości" Kinga nie będzie mogła sobie wybaczyć, że pozwoliła na wyjazd Janka do Mołdawii. Już niedługo w "Pierwszej miłości" widzowie będą mogli obserwować zmagania mężczyzny podczas podróży po niebezpiecznych rejonach. Janek będzie chciał dotrzeć do informacji o handlu ludźmi, ale nie przewidzi, że sam może swoją ciekawość przypłacić życiem. W jednym z odcinków "Pierwszej miłości" zostanie zwerbowany przez terrorystów, którzy zaczną go więzić dla okupu i zamkną go w specjalnym bunkrze. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Nowa bohaterka Beata przeżyła tragiczny wypadek! Spadł na nią samobójca - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość. Lesbijski romans Emilki z Martą. Bartek osaczony przez Wandę

W 3127 odcinku "Pierwszej miłości" Kinga będzie żyła informacją, że Janek zginął podczas wybuchu w bunkrze. Mołdawskie władze potwierdzą, że na miejscu tragedii znaleziono DNA Janka, co oznacza, że nie żyje. Kinga nie będzie mogła pogodzić się z tą myślą. Dopiero co zaczęła układać sobie życie z partnerem, po wielu latach małżeństwa z Arturem (Łukasz Płoszajski), więc poczuje, że została z niczym. W 3127 odcinku "Pierwszej miłości" okaże się jednak, że jest jeszcze promyk nadziei. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Siostra Marysi zginie w tragicznych okolicznościach! Tak będzie wyglądała śmierć Dominiki

W 3127 odcinku "Pierwszej miłości" do mołdawskiego szpitala zostanie przywieziony pacjent z ciężkimi ranami. Tamtejsi lekarze nie będą znali tożsamości tej osoby. Kinga nie dowie się początkowo, że może to być jej partner. W 3127 odcinku "Pierwszej miłości" wiele jednak będzie wskazywało na to, że anonimową osobą jest Janek. Jakim cudem mężczyzna przeżył więc wybuch? Tego dowiemy się już niebawem z kolejnych odcinków "Pierwszej miłości".

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze