Pierwsza miłość, odcinek 3123: Żona Janka przekona Kingę do jego śmierci! Nareszcie poczuje ulgę - ZWIASTUN

i

Autor: ATM Grupa/ Youtube Pierwsza miłość, odcinek 3123: Żona Janka przekona Kingę do jego śmierci! Nareszcie poczuje ulgę - ZWIASTUN

Pierwsza miłość, odcinek 3123: Żona Janka przekona Kingę do jego śmierci! Nareszcie poczuje ulgę - ZWIASTUN

2020-12-01 8:27

W 3123 odcinku "Pierwszej miłości" Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) nadal nie będzie wiedziała czy Janek (Maciej Mikołajczyk) naprawdę zginął w wybuchu w Naddniestrzu podczas akcji antyterrorystów. Ciało Janka nie zostanie zidentyfikowane, ale wątpliwości Kulczyckiej rozwieje była żona kochanka. Niespodziewanie Iwona Stańczuk (Bogusława Jantos) odwiedzi Kingę, żeby pozbawić ją resztek nadziei. Żona Janka w 3123 odcinku "Pierwszej miłości" bez cienia współczucia powie załamanej Kindze, że dziennikarz od zawsze szukał śmierci. I dlatego się w końcu doigrał. Zobaczcie ZWIASTUN.

"Pierwsza miłość" odcinek 3123 - wtorek, 1.12.2020, o godz. 18 w Polsacie

Śmierć Janka w "Pierwszej miłości" jeszcze długo nie zostanie potwierdzona przez władze Mołdawii. Wśród szczątków znalezionych w miejscu wybuchu, w kryjówce bojówkarzy z Naddniestrza, będą zwłoki nie tylko terrorystów, ale także jednego z zakładników w Polski. Jednak dopiero badania DNA wykażą czy to Janek, czy jego kolega, fotograf Tadek (Paweł Iwanicki). W 3123 odcinku "Pierwszej miłości" Kingę przy życiu będzie trzymała tylko myśl, że Janek jakimś cudem nie zginął.

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3133: Janek wróci z Mołdawii w fatalnym stanie! Wyzna Kindze wstrząsającą tajemnicę

W trudnych chwilach w 3123 odcinku "Pierwszej miłości" przy Kindze będzie rodzina, zwłaszcza dzieci i matka Teresa (Ewa Skibińska). Opieką otoczy ją też Artur (Łukasz Płoszajski), który będzie przekonany, że Janek nie żyje. Wszyscy bliscy Kulczyckiej będą się spodziewali najgorszego. Nagle Kingę odwiedzi niespodziewany gość - Iwona, żona Janka, który wiele razy cierpiała kiedy dziennikarz wojenny wyruszał na misję za granicę.

W 3123 odcinku "Pierwszej miłości" przywiezie jej nawet próbkę DNA, by można było zidentyfikować ciało. - Zrobiłam córce wymaz z policzka, to całkiem proste - wyjaśni Iwona. A porównanie DNA z próbką biologicznego dziecka daje całkowitą pewność!

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Kinga wpadnie w obłęd po śmierci Janka. Nie uwierzy, że kochanek nie żyje

Zrozpaczona Kinga w 3123 odcinku "Pierwszej miłości" będzie słuchała jak żona Janka przekonują ją, że nie ma dla Stańczuka już żadnych szans. - Co jest w niektórych mężczyznach, że tak uparcie szukają śmierci? Zawsze wiedziałam, że kiedyś ten moment nadejdzie, ale paradoksalnie...- Poczuła pani ulgę... - dokończy za nią zdanie Kinga.

Nie przegap: Pierwsza miłość, odcinek 3134: Marysia ukryje przed Michałem, co jej ojciec Edward zrobił Julce

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze