Pierwsza miłość, odcinek 3112: Artur skrzywdzi Beatę na wózku. Dramat po pierwszej randce Kulczyckiego z inwalidką - ZWIASTUN

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3112: Artur skrzywdzi Beatę na wózku. Dramat po pierwszej randce Kulczyckiego z inwalidką - ZWIASTUN

Pierwsza miłość, odcinek 3112: Artur skrzywdzi Beatę na wózku. Dramat po pierwszej randce Kulczyckiego z inwalidką - ZWIASTUN

2020-11-16 14:42

W 3112 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Artur (Łukasz Płoszajski) i Beata (Beata Jałocha), nowa znajoma Kulczyckiego z portalu randkowego umówią się na pierwszą randkę! Czeka go niezły wstrząs, bo okaże się, że dziewczyna jest inwalidką i porusza się na wózku. Kiedy pierwszy szok minie Artur dostanie od Beaty szansę, by jak najszybciej zakończyć tę znajomość. Zaryzykuje jednak, bo będzie chciał poznać ją bliżej. Ale wątpliwości pozostaną, a Kulczycki w 3112 odcinku "Pierwszej miłości" zrozumie, że może skrzywdzić Beatę. Zobaczcie ZWIASTUN "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3112 - poniedziałek, 16.11.2020, o godz. 18 w Polsacie

W 3112 odcinku "Pierwszej miłości" pierwsza randka Artura z Beatą zacznie się dość niezręcznie. Bo kiedy Kulczycki zjawi się w "Barbarianie" usiądzie przy innym stoliku. Zignoruje Beatę, bo w dziewczynie na wózku inwalidzkim nie rozpozna znajomej z internetu. Szybko naprawi swój błąd i znajdzie nawet wiarygodną wymówkę dlaczego zajął inne miejsce.

Od pierwszej chwili Beata wyda się intrygującą dziewczyną. I wcale nie będzie unikała tematu swojego kalectwa. Zauważy bowiem, że Artur w 3112 odcinku "Pierwszej miłości" nie czuje się dobrze omijając to, co oczywiste. - Nie mówiłam ci, że poruszam się na wózku. Nie chciałam, żebyś mnie poznał przez pryzmat niepełnosprawności - wyjaśni Beata.

- Rozumiem... Ja też nie do końca byłem szczery, bo musisz wiedzieć, że te moje zdjęcia to... Prawda jest taka, że ja nie jestem aż tak wysportowany!- Poważnie? Rozczarowałeś mnie... Jeśli chciałabyś teraz wyjść, albo czujesz, że to nie ma sensu to luz...- Chcę zostać... - zapewni Artur.

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3112: Kinga straci Janka! Tak zakończy się ich gorący romans - ZWIASTUN

I choć randka Artura z Beatą w 3112 odcinku "Pierwszej miłości" będzie udana, bo niepełnosprawna malarka sprawi na biznesmenie ogromne wrażenie, to po tym spotkaniu Kulczycki nabierze wątpliwości czy to kobieta dla niego, czy da sobie radę z jej kalectwem. Pojedzie do Wadlewa, żeby zwierzyć się ze swoich rozterek przyjacielowi Bartkowi (Rafał Kwietniewski). - Nie wiem czy jestem już gotowy na taki stały związek...

- Byłeś na pierwszej randce, już o ślubie myślisz? Co z tobą? - zapyta Bartek, po chwili doda: - Chodzi o to, że jest na wózku?

Artur w 3112 odcinku "Pierwszej miłości" przyzna, że to duża odpowiedzialność. Jednak przyjaciel zada mu podstawowe pytanie, czy musiał ją nosić na rękach, pomagać w czymś, wyręczać. - Ona jest samodzielna we wszystkim!

- Czyli szuka partnera, a nie opiekuna...

Pierwsza miłość. Kinga straci Janka na zawsze. Nowy romans Artura z niepełnosprawną Beatą

Tyle tylko, że w 3112 odcinku "Pierwszej miłości" Artur będzie bał się tego, że może skrzywdzić Beatę, nawet tego specjalnie nie planując. - Wiesz jak jest... Święty nigdy nie byłem! Wtedy Bartek przypomni mu, że skrzywdził swoją żonę Kingę (Aleksandra Zienkiewicz), a ona sobie świetnie radzi. - Musisz ją traktować normalnie. Nie traktuj jej jak kogoś, kto potrzebuje litości. Tak jakby tego wózka nie było - poradzi mu przyjaciel.

Sprawdź też: Pierwsza miłość, odcinek 3127: Marysia i Kinga w żałobie! Nie tak miała pójść operacja Julki

Pierwsza miłość odc.  3112. Beata (Beata Jałocha), Artur (Łukasz Płoszajski)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość odc. 3112. Beata (Beata Jałocha), Artur (Łukasz Płoszajski)
Pierwsza miłość odc.  3112. Beata (Beata Jałocha), Artur (Łukasz Płoszajski)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość odc. 3112. Beata (Beata Jałocha), Artur (Łukasz Płoszajski)
Pierwsza miłość, odcinek 3112, Beata (Beata Jałocha), Artur (Łukasz Płoszajski)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3112, Beata (Beata Jałocha), Artur (Łukasz Płoszajski)
Najnowsze