Pierwsza miłość, odcinek 3097: Igor wyśmieje Marysię i Michała przed napadem. Znów ich wykorzysta - ZWIASTUN

i

Autor: Polsat Pierwsza miłość, odcinek 3097: Igor wyśmieje Marysię i Michała przed napadem. Znów ich wykorzysta - ZWIASTUN

Pierwsza miłość, odcinek 3097: Igor wyśmieje Marysię i Michała przed napadem. Znów ich wykorzysta - ZWIASTUN

W 3097 odcinku serialu "Pierwsza miłość" bandyta Igor (Piotr Trojan) po raz kolejny wykorzysta Marysię (Aneta Zając)! I jeszcze do tego bezczelnie ją wyśmieje... Wszystko stanie się przed napadem na bogatego ojca (Marek Siudym), który odmówił pieniędzy na leczenie ciężko chorej Julki (Łucja Kawczak). W 3097 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia z Igorem włamią się do domu milionera, ale zanim do tego dojdzie zaprawiony w bojach bandyta upokorzy "wspólniczkę"!

"Pierwsza miłość" odcinek 3097 - piątek, 23.10.2020, o godz. 18 w Polsacie

Napad na Edwarda w 3097 odcinku serialu "Pierwsza miłość" pójdzie fatalnie. A wszystko zacznie się jeszcze przed wejściem do domu bogacza - wspólnicy w zbrodni poróżnią się o... pieniądze!

Igor zwyczajnie wyśmieje Marysię w 3097 odcinku serialu "Pierwsza miłość" , kiedy będzie próbowała podziękować mu za wsparcie. Ale nie z nim takie eleganckie gierki - bandzior szybko przypomni Marysi co on tu robi!

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Julka umrze w szpitalu? Marysia przyjedzie do niej za późno! Matylda będzie chciała zabić Janka

- Daj spokój, przecież ja to dla hajsu robię - rzuci Igor przerażonej Marysi w 3097 odcinku "Pierwszej miłości" w odpowiedzi na podziękowania tuż przed napadem. 

Być może ta ciężka sytuacja wpłynie na przebieg napadu. Kiedy Domańscy podstępem wedrą się do domu bogacza w kominiarkach, Edward powita ich z bronią! 

- Zdejmijcie kominiarki, ale już! - Edward będzie wyglądał na takiego, który strzeli.

Na szczęście, Igor nie zapomni w 3097 odcinku "Pierwszej miłości" po co przyjechał i niezależnie od pobudek zrobi dokładnie to, na co się umówili. Kiedy Marysia i Michał (Wojciech Błach) będą powoli zdejmowali kominiarki, on zaatakuje bogacza. Jak zakończy się trudna współpraca Marysi i Michała z Igorem? 

Czytaj też: Pierwsza miłość, odcinek 3098: Emilka i Bartek zostaną dziadkami. To Mirek będzie ojcem dziecka Michaliny

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze