Pierwsza miłość, odcinek 3091: Marta odkryje intrygę Tomka. Zakochany syn Artura będzie chciał ich zeswatać? - ZWIASTUN

i

Autor: ipla.tv Pierwsza miłość, odcinek 3091: Marta odkryje intrygę Tomka. Zakochany syn Artura będzie chciał ich zeswatać? - ZWIASTUN

Pierwsza miłość, odcinek 3091: Marta odkryje intrygę Tomka. Zakochany syn Artura będzie chciał ich zeswatać? - ZWIASTUN

2020-10-15 13:06

W 3091 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Marta (Honorata Witańska) spotka się z Tomkiem (Oskar Wojciechowski) w mieszkaniu Artura (Łukasz Płoszajski) i domyśli się o co chodzi jej uczniowi. Szkolna pedagog od niedawna pomaga synowi Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) i Artura uporać się z jego problemami. Nie zorientuje się jednak, że Tomek się w niej zakochał. Mało tego, w 3091 odcinku "Pierwszej miłości" Marta zacznie podejrzewać, że uczeń chce ją zeswatać z Kulczyckim. Zaskoczony tą teorią Arrur zaproponuje pani pedagog randkę. Zobaczcie ZWIASTUN "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3091 - czwartek, 15.10.2020, o godz. 18 w Polsacie

W 3091 odcinku "Pierwszej miłości" Marta przyjmie zaproszenie Tomka na spotkanie w mieszkaniu Artura. Początkowo szkolna pedagog nie będzie wiedziała dlaczego nastolatkowi tak zależy na rozmowie akurat w takim miejscu. Nie zorientuje się o co chodzi Tomkowi, który znów zacznie opowiadać jej o swoich problemach. I poruszy temat samotności. Nie tylko swojej, ale także Artura. - Martwisz się tatą? Bardziej niż sobą? - zapyta Marta, widząc, że Tomek wciąż ma trudności, żeby się przed nią otworzyć.

- Tak samo, ale tato przeżywa, że nie udało mu się z mamą...- A co z twoimi koleżankami, kolegami? Opowiadałeś mi o jakiejś dziewczynie, która jest starsza od ciebie, do której piszesz wiersze...- Dziewczyny są niedojrzałe, a koledzy głupi... Nikt mnie nie rozumie... - doda syn Kingi i Artura w 3091 odcinku "Pierwszej miłości" wpatrzony w straszną kobietę jak w obrazek. - Nikt, na pewno?

- Tylko z panią mogę pogadać...- A mama, tata? - Może Artur...- I dlatego zdecydowałeś się z nim zamieszkać. A jakie masz relacje z mamą? - Mama układa sobie życie, jest szczęśliwa, a tata nie... To może już dosyć o mnie. Nie chcę już rozmawiać o moich kłopotach... - zmieni temat Tomek, by w 3091 odcinku "Pierwszej miłości" bliżej poznać pedagog, w której się zakochał.

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3100: Artur z synem Tomkiem będą mieli romans z tą samą kobietą. Marta rozbije ich rodzinę

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Artur uwiedzie Martę! Jego syn Tomek też się zakochał w szkolnej pedagog

Marta w 3091 odcinku "Pierwszej miłości" podejdzie ze zrozumieniem do potrzeb ucznia, nadal nieświadoma do czego zmierza ta rozmowa i spotkanie.- Może pogadalibyśmy o tobie, znaczy pani... - zaproponuje nieśmiało Tomek. - A co chciałbyś wiedzieć?- Co lubisz, jak spędzasz wolny czas, czy masz kogoś?

Szkolna pedagog się uśmiechnie, ale od razu w 3091 odcinku "Pierwszej miłości" narzuci uczniowi dystans. - Pani lubi dużo rzeczy i pani lubi jak jej uczniowie są zadowoleni i nie mają problemów. A poza tym wiesz dużo wiesz - pani jest pedagogiem, a po zajęciach jest trenerką judo. Pokazałbyś mi jeszcze raz te rysunki?

Nie przegap: Pierwsza miłość, odcinek 3098: Emilka i Bartek zostaną dziadkami. To Mirek będzie ojcem dziecka Michaliny

Korzystając z okazji, że Tomek wyjdzie z pokoju Marta w 3091 odcinku "Pierwszej miłości" zadzwoni do Artura, by umówić się z nim na poważną rozmowę o synu. Spotkają się w "Barbarianie", żeby omówić co tak naprawdę dzieje się z nastolatkiem i czy jego problemy są realne.

- On nie rozmawiał ze mną jak uczeń z pedagogiem. Opowiadał mi o tym jaki jesteś samotny, o tym, że on jest samotny... Tak sobie pomyślałam, że może on nie ma problemów, że je wymyśla. A tak naprawdę chce nas swatać!- Tomek to bardzo mądry chłopak. Może on ma rację? Moglibyśmy spróbować iść razem na randkę. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Co ty na to? - zaproponuje Artur w 3091 odcinku "Pierwszej miłości", a Marta zgodzi się na randkę. - Zaufajmy dziecku... - odpowie na zaproszenie Kulczyckiego.

Pierwsza miłość odc. 3091. Tomek (Oskar Wojciechowski), Marta (Honorata Witańska)

i

Autor: ipla.tv Pierwsza miłość odc. 3091. Tomek (Oskar Wojciechowski), Marta (Honorata Witańska)
Pierwsza miłość odc. 3091. Marta (Honorata Witańska)

i

Autor: ipla.tv Pierwsza miłość odc. 3091. Marta (Honorata Witańska)
Pierwsza miłość odc. 3091. Marta (Honorata Witańska), Artur (Łukasz Płoszajski)

i

Autor: ipla.tv Pierwsza miłość odc. 3091. Marta (Honorata Witańska), Artur (Łukasz Płoszajski)
Pierwsza miłość odc. 3091. Marta (Honorata Witańska), Artur (Łukasz Płoszajski)

i

Autor: ipla.tv Pierwsza miłość odc. 3091. Marta (Honorata Witańska), Artur (Łukasz Płoszajski)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze