Pierwsza miłość, odcinek 3068: Marysia okradziona! Podła Amanda zabierze jej pieniądze na leczenie Julki - ZWIASTUN

2020-09-14 12:36 Ag
Pierwsza miłość, odcinek 3068: Marysia okradziona! Podła Amanda zabierze jej pieniądze na leczenie Julki - ZWIASTUN
Autor: ipla.tv Pierwsza miłość, odcinek 3068: Marysia okradziona! Podła Amanda zabierze jej pieniądze na leczenie Julki - ZWIASTUN

W 3068 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Marysia (Aneta Zając) straci pieniądze na leczenie umierającej córki Julki (Łucja Kawczak)! Choć na konto fundacji Amandy (Aneta Todorczuk) wpłynie cała kwota potrzebna na terapię Julki w USA, to Domańska z przerażeniem odkryje, że nagle milion złotych wyparował. Dla Marysi w 3068 odcinku "Pierwszej miłości" stanie się jasne, że Amanda okradła jej chorą córeczkę. Na domiar złego przebiegła złodziejka ucieknie i ślad po niej zaginie. Przez nią Julka w "Pierwszej miłości" umrze? Zobaczcie ZWIASTUN!

"Pierwsza miłość" odcinek 3068 - poniedziałek, 14.09.2020, o godz. 18 w Polsacie

Marysia z "Pierwszej miłości" tylko przez chwilę będzie się cieszyła, że dzięki pomocy fundacji "Razem Po Życie" udało się zabrać pieniądze na leczenie śmiertelnie chorej Julki. Nadzieja i radość z faktu, że Julka wyjedzie na terapię do kliniki w USA w 3068 odcinku "Pierwszej miłość" prysną z winy Amandy Seremak. Lekarka, która zapewniała Domańskich, że zależy jej przede wszystkim na życiu ich córeczki pokaże swoje prawdziwe oblicze - oszustki i złodziejki!

Niestety w 3068 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia w porę nie zorientuje się, że Amanda coś kręci. Kiedy odwiedzi prezes fundacji, żeby podziękować jej za zaangażowanie, Seremak zacznie się dziwnie zachowywać. Nie zgodzi się przelać miliona złotych na konto kliniki w USA. Zapewni Marysię, że potrzebuje jej pełnomocnictwa i umówi się na spotkanie następnego dnia.

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3068: Kalina prześpi się z kuratorem? Nieźle się z nim zabawi

Pierwsza miłość, odcinek 3068: Kalina uwięzi kuratora w łóżku! Posunie się za daleko - ZWIASTUN

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Niedługo potem w 3068 odcinku "Pierwszej miłości" Marysię coś jednak tknie. Razem z Julką i Michałem (Wojciech Błach) odwiedzi fundację, gdzie będą świadkami sceny jak ojciec chorego chłopca nie może się doprosić o niezbędne lekarstwa i opatrunki. To da Domańskiej do myślenia. Następny telefon do Amandy rzuci na nią jeszcze więcej podejrzeń, bo lekarka wspomni, że miała wypadek i trafiła do szpitala.

Sprawdź też: Pierwsza miłość, odcinek 3071: Romans Melki i Piotrka w cieniu zdrady Jagody - ZWIASTUN

Nieco później w 3068 odcinku "Pierwszej miłości" kiedy Marysia znów do niej zadzwoni usłyszy komunikat operatora po hiszpańsku! - Mogła wyjechać, mówiła, że ma matkę chorą... - uspokoi żonę Michał. Ale Marysia będzie już pewna, że padła ofiarą oszustwa. - Nie kłamałaby w tej sprawie, prawda? Michał ona chyba nie... Ona wyjechała z naszymi pieniędzmi!  - powie z przerażeniem w głosie Michałowi.

Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Michał (Wojciech Błach), Amanda (Aneta Todorczuk)
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Michał (Wojciech Błach), Amanda (Aneta Todorczuk)
Pierwsza miłość. Julka (Łucja Kawczak), Marysia (Aneta Zając)
Autor: Youtube Pierwsza miłość. Julka (Łucja Kawczak), Marysia (Aneta Zając)
Pierwsza miłość. Julka (Łucja Kawczak), Marysia (Aneta Zając)
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość. Julka (Łucja Kawczak), Marysia (Aneta Zając)
Najnowsze