Pierwsza miłość, odcinek 3049: Emilka ucieknie od Mateusza! Psychol popełni samobójstwo?

2020-03-25 17:16 sz
Pierwsza miłość, odcinek 3049: Emilka ucieknie od Mateusza! Psychol popełni samobójstwo?
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3049: Emilka ucieknie od Mateusza! Psychol popełni samobójstwo?

Mateusz (Lesław Żurek) z serialu "Pierwsza miłość" popełni samobójstwo?! W 3049 odcinku "Pierwszej miłości" Emilka (Anna Ilczuk) podejmie ostateczną decyzję o odejściu od damskiego boksera. Psychopata nakryje ją na gorącym uczynku i zagrozi śmiercią. Czy spełni swoją obietnicę? Sprawdź, co wydarzy się w 3049 odcinku.

"Pierwsza miłość" odcinek 3049 - piątek, 3.04.2020, o godz. 18 w Polsacie

Emilka w 3049 odcinku "Pierwszej miłości" zdecyduje się odejść od Mateusza! Związek z tym draniem był najgorszą decyzją w jej życiu. Zakochała się w nim bez pamięci i po wielu latach małżeństwa zostawiła dla niego Bartka (Rafał Kwietniewski). Szybko przekonała się, że mężczyzna ma problemy z zazdrością oraz nie kontroluje swojej agresji.

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3047: Psychol Mateusz oświadczy się Emilce przed tłumem ludzi. Bartek wkroczy do akcji

W serialu "Pierwsza miłość" Emilka zamieszkała z Mateuszem, który coraz częściej zaczynał się na niej wyżywać. Na domiar złego izolował ją od rodziny, a później zaczął bić z byle powodu! Pomimo starań i błagań jej bliskich do tej pory nie udało się im wyciągnąć Emilki z toksycznego związku.

W 3049 odcinku "Pierwszej miłości" nastąpi przełom. Dzięki pomocy Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) Emilka wyprowadzi się od Mateusza. Korzystając z nieobecności psychola spakują rzeczy jego konkubiny. Niestety Mateusz wróci do domu i przyłapie je na gorącym uczynku! Bohaterka nie da się zwieść jego prośbom i błaganiom o wybaczenie. Nie wzruszy jej też groźba popełnienia samobójstwo. Wyjdzie z jego życia raz na zawsze. Tymczasem Mateusz w 3049 odcinku faktycznie postanowi się zabić!

Sprawdź też: Pierwsza miłość, odcinek 3048: Mikser za kratami. Pójdzie siedzieć za zabójstwo?

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze