Pierwsza miłość, odcinek 3047: Psychol Mateusz oświadczy się Emilce przed tłumem ludzi. Bartek wkroczy do akcji

2020-03-17 7:42 Ag
Pierwsza miłość, odcinek 3047: Psychol Mateusz oświadczy się Emilce przed tłumem ludzi. Bartek wkroczy do akcji
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3047: Psychol Mateusz oświadczy się Emilce przed tłumem ludzi. Bartek wkroczy do akcji

W 3047 odcinku serialu "Pierwsza miłość" bezwzględny i brutalny Mateusz (Lesław Żurek) będzie chciał przywiązać Emilkę (Anna Ilczuk) do siebie już na zawsze! Nie uda mu się wywieźć jej do Włoch, ale postanowi się oświadczyć, by zapewnić "ukochaną" o swoim uczuciu. Poprosi ją o rękę w takich okolicznościach, że Emilka nie zdoła odmówić. Na szczęście w 3047 odcinku "Pierwszej miłości" do akcji wkroczy Bartek (Rafał Kwietniewski), który zdemaskuje psychopatę na oczach tłumu ludzi.

"Pierwsza miłość" odcinek 3047 - środa, 1.04.2020, o godz. 18 w Polsacie

Czy toksyczny romans Emilki i Mateusza w "Pierwszej miłości" skończy się ślubem? Tyran, który znęca się psychicznie i fizycznie nad Emilką tak ją od siebie uzależni, że kobieta nie zdoła w żaden sposób zaprotestować kiedy będzie się jej działa krzywda. W obronie żony stanie Bartek, który wciąż będzie śledził każdy jej ruch, przekonany, że kochanek Emilki jest tyranem, który ją bije i izoluje od rodziny.

Patrz też: Pierwsza miłość. Dramatyczny wypadek Julki. Córka Marysi utopi się w wannie! - ZDJĘCIA

Niespodziewanie w "Pierwszej miłości" Bartek znajdzie sojusznika. Wanda (Monika Pikuła), była narzeczona Mateusza, zapewni Miedzianowskiego, że chce pogrążyć swojego eks. Zaproponuje mu układ, żeby razem zniszczyli Mateusza za to, co zrobił nie tylko Wandzie, ale także Emilce!

Tymczasem w 3047 odcinku "Pierwszej miłości" Mateusz zrobi kolejny ruch, żeby przywiązać już na zawsze do siebie Emilkę. Zaplanuje zaręczyny w taki sposób, żeby kobieta nie mogła odmówić. Oświadczy się Emilce w trakcie swoich warsztatów, które jak zwykle zakończą się jego wielkim sukcesem. Obecny na widowni Bartek spróbuje bojkotować to wydarzenie.

Wkroczy na scenę i w 3047 odcinku "Pierwszej miłości" wykrzyczy na oczach wszystkich, że Mateusz to brutalny tyran, który znęca się nad jego żoną. Zszokowana Emilka nie będzie wiedziała, co powiedzieć. Z jednej strony zaskoczy ją interwencja Bartka, z drugiej nie będzie w stanie odmówić Mateuszowi, który wciąż ją zapewnia o swojej wielkiej miłości.

Między kochankami zaraz po oświadczynach w 3048 odcinku "Pierwszej miłości" dojdzie do kolejnej kłótni. Bo Emilka odrzuci propozycję małżeństwa Mateusza. Nie będzie jeszcze gotowa, by zostać jego żoną. Niebawem informacja o rozstaniu pary dotrze do Bartka. Czy w ej sytuacji Emilka i Bartek w "Pierwszej miłości" będą znów razem? To się wyjaśni już wkrótce w kolejnych odcinkach.

Przeczytaj też: Pierwsza miłość, odcinek 3035: Dominika będzie chciała zabić Anetę i Marysię w szpitalu - ZWIASTUN

	Pierwsza miłość. Emilka (Anna Ilczuk), Mateusz (Lesław Żurek)
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Emilka (Anna Ilczuk), Mateusz (Lesław Żurek)
	Pierwsza miłość. Emilka (Anna Ilczuk), Mateusz (Lesław Żurek)
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Emilka (Anna Ilczuk), Mateusz (Lesław Żurek)
Pierwsza miłość. Bartek (Rafał Kwietniewski), Mateusz (Lesław Żurek)
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Bartek (Rafał Kwietniewski), Mateusz (Lesław Żurek)
Pierwsza miłość. Bartek (Rafał Kwietniewski), Emilka (Anna Ilczuk)
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Bartek (Rafał Kwietniewski), Emilka (Anna Ilczuk)
Najnowsze