Pierwsza miłość. Dramatyczny wypadek Julki. Córka Marysi utopi się w wannie! - ZDJĘCIA

2020-03-10 13:30 Ag
Pierwsza miłość. Dramatyczny wypadek Julki. Córka Marysi utopi się w wannie! - ZDJĘCIA
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość. Dramatyczny wypadek Julki. Córka Marysi utopi się w wannie! - ZDJĘCIA

Julka (Łucja Kawczak) z serialu "Pierwsza miłość" będzie topić się w wannie! Córka Marysi (Aneta Zając) znajdzie się na granicy życia i śmierci w jednym z nowych odcinków "Pierwszej miłości". Co się stanie z Julce? Jak dojdzie do wypadku w domu Domańskich? To Michał (Wojciech Błach) wyciągnie dziewczynkę z wody, a Marysia rozpocznie reanimację. O życiu Julki w "Pierwszej miłości" będą decydowały sekundy!

Czy Julka z "Pierwszej miłości" umrze? Co się stanie z córką Marysi?

Wypadek Julki w "Pierwszej miłości" to kolejny już dramat w życiu Marysi, która dopiero co pozbiera się po tym jak siostra bliźniczka Dominika (Aneta Zając) będzie chciała zabić ich matkę, Anetę (Maria Pakulnis). Tym razem jednak Dominika nie będzie miała nic wspólnego z tragedią.

Los znów ciężko doświadczy Marysię i Michała w "Pierwszej miłości", ale nieszczęście, które na nich spadnie związane będzie z chorobą Julki. Bo u dziewczynki wystąpią niepokojące objawy neurologiczne wskazujące na to, że może być chora!

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3035: Dominika w szpitalu u Anety! Będzie chciała zabić matkę i Marysię - ZDJĘCIA

To wszystko wydarzy się dopiero w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" w kwietniu. Wypadek Julki, do którego dojdzie w domu Domańskich w chwili kiedy dziewczynka będzie się kąpała wstrząśnie Marysią i Michałem. To ojczym wyciągnie topiącą się Julkę z wody, a Marysia będzie reanimowała córkę. Dzięki temu razem uratują jej życie.

Dla obojga w "Pierwszej miłości" stanie się jasne, że utonięcie Julki to nie zbieg okoliczności czy przypadek. Marysia zabierze córkę do neurologa na badania, żeby dowiedzieć się co jej dolega. Jaką diagnozę postawi lekarz? Na co będzie chora Julka w "Pierwszej miłości"? To wszystko wyjaśni się już wkrótce!

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3037: Uwięziony Karol ucieknie przed Sabiną! Naśle na córkę policję?

Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Michał (Wojciech Błach), Julka (Łucja Kawczak)
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Michał (Wojciech Błach), Julka (Łucja Kawczak)
Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Julka (Łucja Kawczak)
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Julka (Łucja Kawczak)
Pierwsza miłość. Julka (Łucja Kawczak)
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość. Julka (Łucja Kawczak)
Najnowsze