Pierwsza miłość, odcinek 3037: Uwięziony Karol ucieknie przed Sabiną! Naśle na córkę policję?

2020-03-07 17:19 Ag
Pierwsza miłość, odcinek 3037: Uwięziony Karol ucieknie przed Sabiną! Naśle na córkę policję?
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3037: Uwięziony Karol ucieknie przed Sabiną! Naśle na córkę policję?

W 3037 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Karol (Karol Strasburger) wreszcie uwolni się z pułapki, w jaką zamknęła go własna córka Sabina (Urszula Dębska). Długo był sparaliżowany po wylewie i zdany na łaskę Sabiny, ale nareszcie odzyska wolność. Pomoże mu w tym Oskar (Filip Gurłacz), były kochanek Sabiny, który będzie miał dosyć patrzenia jak kobieta znęca się nad ojcem. Dzięki Oskarowi w 3037 odcinku "Pierwszej miłości" Karol ucieknie od córki, który natychmiast zacznie go szukać! Do akcji wkroczy policja?

"Pierwsza miłość" odcinek 3037 - środa, 18.03.2020, o godz. 18 w Polsacie

Karol Weksler z "Pierwszej miłości" cudem przeżył wylew, ale jego życie zamieniło się w koszmar w chwili kiedy Sabina postanowiła "zaopiekować" się ojcem. Jej obsesja na punkcie rozdzielenia Karola z Ewą (Ewa Gawryluk) doprowadziła ją do takiego stanu, że zaczęła się posuwać się do najgorszych podłości. Odcięła ojca od ukochanej, żeby udowodnić ojcu, że zasługuje na to, aby zastąpić go w firmie.

Bo największym marzeniem Sabiny w "Pierwszej miłości" jest, by Karol był z niej dumny. Zaczęła realizować swój chory plan, nie zważając na to, że krzywdzi własnego tatę i nie panuje nad sytuacją w firmie. Odurzony lekami Karol przez długi czas nie był w stanie wyrwać się z pułapki córki i jej byłego kochanka. Aż wreszcie Oskara dopadną wyrzuty sumienia.

Tuż przed ucieczką Karola, w 3036 odcinku "Pierwszej miłości", spróbuje wymusić na Sabinie, aby zwróciła wolność Karolowi. Ta jednak wyjaśni, że wypuści Wekslera dopiero wtedy, gdy podpisze wielomilionowy kontrakt i ojciec będzie mógł być z niej dumny.

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3031: Bartek zatrzymany na lotnisku! Nie uratuje Emilki przed Mateuszem?

Pilnowany przez kochanka Sabiny Karol w 3037 odcinku "Pierwszej miłości" spróbuje przechytrzyć go i uciec z aresztu domowego. Podstępem będzie go namawiał do pomocy w uciecze, posunie się nawet do szantażu. Aż wreszcie wspólnik Sabiny zdecyduje się współpracować z Karolem. W 3037 odcinku "Pierwszej miłości" Weksler ucieknie przed córką, a Sabina wpadnie w panikę ze strachu, że ojciec naśle na nią policję. Zacznie poszukiwania na własną rękę.

	Pierwsza miłość. Karol Weksler (Karol Strasburger)
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Karol Weksler (Karol Strasburger)
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Grażyna (Grażyna Wolszczak)
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Grażyna (Grażyna Wolszczak)
Najnowsze