Pierwsza miłość, odcinek 3035: Dominika będzie chciała zabić Anetę i Marysię w szpitalu - ZWIASTUN

2020-03-16 8:34 Ag
 Pierwsza miłość, odcinek 3035: Dominika w szpitalu u Anety! Będzie chciała zabić matkę i Marysię - ZDJĘCIA
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość, odcinek 3035: Dominika w szpitalu u Anety! Będzie chciała zabić matkę i Marysię - ZDJĘCIA

W 3035 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Dominika (Aneta Zając) w przebraniu Marysi (Aneta Zając) zjawi się w szpitalu u nieprzytomnej Anety (Maria Pakulnis), żeby dokończyć swoje dzieło i zabić matkę! Nieobliczalna córka Anety będzie chciała ją udusić poduszką. Dosłownie w ostatniej chwili w 3035 odcinku "Pierwszej miłości" zobaczy ją Marysia, która stanie w obronie mamy. Między bliźniaczkami dojdzie do bójki, a Michał (Wojciech Błach) nie będzie wiedział, która z nich jest jego żoną! Zobaczcie ZWIASTUN!

"Pierwsza miłość" odcinek 3035 - poniedziałek, 16.03.2020, o godz. 18 w Polsacie

Dominika z "Pierwszej miłości" nie spocznie póki nie zrealizuje swojego planu zabicia Anety i pozbycia się Marysi! Bezwzględna, wyrachowana siostra bliźniaczka Marysi upozorowała wypadek matki, bo liczyła, że Aneta nie przeżyje upadku ze schodów, a teraz posunie się jeszcze dalej.

W 3035 odcinku "Pierwszej miłości" postanowi zamordować Anetę w szpitalu, przebrana za Marysię! I prawie jej się to uda, bo w stroju ratownika medycznego, bez sztucznych rzęs i krzykliwego makijażu będzie wyglądała zupełnie jak Domańska. Wyjątkowo okrutna Dominika chwyci za poduszkę, by udusić Anetę kiedy nagle do sali wejdzie Marysia.

Przerażona widokiem siostry morderczyni w 3035 odcinku "Pierwszej miłości" w ostatniej chwili uratuję mamę. Będzie próbowała wyprowadzić Dominikę z sali, ale wówczas siostra bliźniaczka stanie się jeszcze bardziej agresywna. Porcz rzuci się na Domańską i będzie chciała udusić ją rurką od kroplówki.

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3037: Uwięziony Karol ucieknie przed Sabiną! Naśle na córkę policję?

Bójka między siostrami w 3035 odcinku "Pierwszej miłości" wyzwoli najgorsze instynkty w Dominice, która nie będzie miała dla Marysi żadnej litości. Przewróci ją na podłogę i zacznie okładać pięściami po twarzy! 

Michał, który akurat wtedy wejdzie do sali Anety nie będzie wiedział, która z kobiet jest jego żoną. Zmyli go przebranie Dominik, więc w 3035 odcinku "Pierwszej miłości" nie będzie w stanie ich rozróżnić! Widząc jedna co się dzieje będzie musi szybko podjąć decyzję, co zrobić. Na szczęście w porę zorientuje się, że Dominika jest w stroju ratowniczki i uratuje żonę.


Sprawdź też: Pierwsza miłość, odcinek 3035: Bartek zatrzymany na lotnisku! Nie uratuje Emilki przed Mateuszem? ZWIASTUN

A co z Anetą w "Pierwszej miłości"? Matka Marysi i Dominiki cudem wyjdzie cało z kolejnego ataku bezwzględnej córki. Wkrótce też odzyska przytomność i powoli zacznie wracać do zdrowia.

Pierwsza miłość. Aneta Pałkowska (Maria Pakulnis), Dominika Porcz (Aneta Zając)
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość. Aneta Pałkowska (Maria Pakulnis), Dominika Porcz (Aneta Zając)
Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając)
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając)
Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Dominika Porcz (Aneta Zając)
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Dominika Porcz (Aneta Zając)
Pierwsza miłość. Aneta Pałkowska (Maria Pakulnis), Marysia (Aneta Zając), Dominika Porcz (Aneta Zając), Michał (Wojciech Błach)
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość. Aneta Pałkowska (Maria Pakulnis), Marysia (Aneta Zając), Dominika Porcz (Aneta Zając), Michał (Wojciech Błach)
Najnowsze