Pierwsza miłość, odcinek 3032: Dominika zrzuci Anetę ze schodów. Zabije własną matkę? ZDJĘCIA

2020-02-25 15:42 Ag
Pierwsza miłość, odcinek 3032: Dominika zrzuci Anetę ze schodów. Zabije własną matkę?
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość, odcinek 3032: Dominika zrzuci Anetę ze schodów. Zabije własną matkę?

Przerażający plan zabójstwa w serialu "Pierwsza miłość"! Bezwzględna i nieobliczalna Dominika (Aneta Zając) będzie chciała zabić Anetę (Maria Pakulnis) w 3032 odcinku "Pierwszej miłości". Po podpaleniu galerii matki poczuje, że pętla wokół niej zaciska się coraz bardziej. Jedynym wyjściem dla Dominiki będzie ucieczka za granicę. Kiedy jednak Aneta spróbuje zatrzymać wyrodną córkę, w 3032 odcinku "Pierwszej miłości" Dominika zepchnie ją ze schodów. Upozoruje wypadek Anety, żeby ją zabić!

"Pierwsza miłość" odcinek 3032 - środa, 11.03.2020, o godz. 18 w Polsacie

Dominika z "Pierwszej miłości" chce załatwić nie tylko Anetę, ale także Marysię (Aneta Zając)! Żądna zemsty i pieniędzy siostra bliźniaczka Marysi nie cofnie się przed niczym, żeby zrealizować swoje okrutne plany. Nie będzie miała litości dla matki, która co prawda porzuciła ją tuż po porodzie, ale teraz chce naprawić błędy z przeszłości i nadrobić stracony czas.

Nie przegap: Pierwsza miłość, odcinek 3023: Sabina i jej kochanek Oskar będą chcieli zabić Karola?! - ZWIASTUN

Pożar w galerii Anety w "Pierwszej miłości" to jedyne zapowiedź tego na co stać Dominikę! Nie wszystko bowiem pójdzie zgodnie z planem. Choć Dominika i jej wspólniczka Arleta (Joanna Majstrak) będą chciały wrobić Anetę w podłożenie ognia, to policja rozpocznie śledztwo, bo nie uwierzy w winę Pałkowskiej.

W 3032 odcinku "Pierwszej miłości" Dominika spróbuje uciec z kraju. Podrabiany dowód osobisty okaże się jednak bezużyteczny. Tymczasem Anecie coraz trudniej będzie udawać, że ufa córce i wierzy, że nie miała nic wspólnego z pożarem.

Bezlitosna Dominika poczuje się jak w potrzasku, więc postanowi się bronić wszelkimi możliwymi sposobami. Podczas kłótni z Anetą w 3032 odcinku "Pierwszej miłości" zrzuci matkę ze schodów. Będzie chciała ją zabić i upozorować wypadek. Dlatego też zadzwoni do Marysi, żeby zawiadomić siostrę o nieszczęściu jakie rozegrało się w domu Pałkowskiej.

Marysia w 3032 odcinku "Pierwszej miłości" pośpieszy na pomoc Anecie. Wezwie karetkę, która zabierze ją do szpitala. Na szczęście Aneta przeżyje, a Dominika będzie wmawiać siostrze, że to był tylko tragiczny wypadek.

Sprawdź też: Pierwsza miłość, odcinek 3025: Pijany Krystian narazi życie córki Marlenki. Doprowadzi do tragedii!

Zaraz po wypadku Anety w "Pierwszej miłości" policja przesłucha Marysię i Dominikę. Domańska będzie pewna, że do dramatycznych w skutkach zdarzeń przyczyniła się jej siostra, nie będzie miała jednak żadnego dowodu na potwierdzenie swoich słów. Poprosi więc Melkę (Ewa Jakubowicz) o pomoc.

Pierwsza miłość. Aneta Pałkowska (Maria Pakulnis), Dominika (Aneta Zając)
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość. Aneta Pałkowska (Maria Pakulnis), Dominika (Aneta Zając)
Pierwsza miłość. Aneta Pałkowska (Maria Pakulnis)
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość. Aneta Pałkowska (Maria Pakulnis)
Pierwsza miłość. Aneta Pałkowska (Maria Pakulnis), Marysia (Aneta Zając), Dominika (Aneta Zając), Michał (Wojciech Błach)
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość. Aneta Pałkowska (Maria Pakulnis), Marysia (Aneta Zając), Dominika (Aneta Zając), Michał (Wojciech Błach)
Najnowsze