Pierwsza miłość, odcinek 3023: Pożar w galerii Anety! Dominika i Arleta podpalą dorobek jej życia - ZDJĘCIA

2020-02-21 15:17 Ag
Pierwsza miłość, odcinek 3023: Pożar w galerii Anety! Dominika i Arleta podpalą dorobek jej życia
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3023: Pożar w galerii Anety! Dominika i Arleta podpalą dorobek jej życia

W 3023 odcinku serialu "Pierwsza miłość" w galerii Anety (Maria Pakulnis) wybuchnie pożar! To jej córka Dominika (Aneta Zając), razem ze swoją przyjaciółką z więziennej celi Arletą (Joanna Majstrak) podpalą galerię Pałkowskiej. Dlaczego? Siostrę Marysi (Aneta Zając) coraz bardziej będzie męczyć życie z matką i praca dla niej. Postanowi zniszczyć Anetę i obłowić się na jej majątku! Przerażający plan Dominiki w 3023 odcinku "Pierwszej miłości" będzie zakładał pożar, zrzucenie winy na Anetę i ucieczkę z łupem. Czy jej się uda?

"Pierwsza miłość" odcinek 3023 - czwartek, 27.02.2020, o godz. 18 w Polsacie

Pożar w "Pierwszej miłości", który wznieci Dominika razem z Arletą to jeszcze nie wszystko, na co stać przebiegłą, wyrachowaną bliźniaczkę Marysi! Dopiero w 3023 odcinku "Pierwszej miłości" Aneta, po rozmowie z Marysią, zacznie mieć obawy co do dobrych intencji Arlety, koleżanki Dominiki, która tymczasowo mieszka razem z nimi.

Poprosi córkę, aby pozbyła się lokatorki z jej domu. Tymczasem w 3023 odcinku "Pierwszej miłości" Dominika i Arleta zaplanują jak zniszczyć Anetę i przejąć jej majątek. Postanowią podpalić galerię sztuki, upozorować to jako działanie Anety i uciec z łupem. Siostra Marysi zostanie jednak zdradzona przez wspólniczkę, która okradnie ją i ucieknie z pieniędzmi. Dominika będzie musiała szybko znaleźć alibi.

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3023: Kinga zażąda rozwodu i wyrzuci Artura na bruk! Doprowadzi własne dzieci do załamania psychicznego

Jednocześnie Marysia i Melka (Ewa Jakubowicz) spróbują dowiedzieć się jak najwięcej o niebezpiecznej koleżance Dominiki, z którą Domańska też kiedyś siedziała za kratkami. W 3023 odcinku "Pierwszej miłości" okaże się, że Arleta jest piromanką, która ma na swoim koncie liczne podpalenia. Informacje te dotrą do Anety zbyt późno, bowiem Dominika i Arleta wcielą w życie swój chory plan.

Sprawdź też: Pierwsza miłość, odcinek 3024: Sabina zacznie znęcać się nad chorym Karolem. Ewa naśle na nią policję

Po pożarze w 3023 odcinku "Pierwszej miłości" Aneta straci niemal wszystko! Ale nie to będzie najgorsze, bo Dominika nie zrezygnuje z planu zniszczenia matki. Policja rozpocznie przesłuchania, a Marysia przekonana o winie bliźniaczki nie będzie mogła podważyć alibi Dominiki. Siostry zaczną przerzucać się oskarżeniami. Aneta nie będzie wiedziała, po której stanąć stronie...

Najnowsze