Pierwsza miłość, odcinek 3024: Sabina zacznie znęcać się nad chorym Karolem. Ewa naśle na nią policję

2020-02-13 21:43 sz
Pierwsza miłość, odcinek 3024: Sabina zacznie znęcać się nad chorym Karolem. Ewa naśle na nią policję
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość, odcinek 3024: Sabina zacznie znęcać się nad chorym Karolem. Ewa naśle na nią policję

W 3024 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Sabina (Urszula Dębska) otworzy drzwi policji! Ewa (Ewa Gawryluk) straci do niej cierpliwość. Ukochana sparaliżowanego Karola (Karol Strasburger) będzie miała poważne podejrzenia co do tego, że córka znęca się nad Wekslerem. I faktycznie, Sabina odcięła chorego ojca od bliskich. Czy w 3024 odcinku "Pierwszej miłości" policja pomoże Ewie uwolnić Karola od Sabiny?

"Pierwsza miłość" odcinek 3024 - czwartek, 27.02.2020, o godz. 18 w Polsacie

W serialu "Pierwsza miłość" Sabina w akcie zemsty na Ewie zabroniła jej kontaktów z Karolem! W poprzednich tygodniach Weksler prawie umarł z powodu wylewu. Stres, kłopoty z córką i kryzys w małżeństwie sprawiły, że jego organizm nie wytrzymał. Sabina w "Pierwszej miłości" jednak całą winę zrzuciła na jego partnerkę. Szybko zajęła miejsce ojca w firmie i zabroniła Ewie jakiegokolwiek kontaktu z Wekslerem. 

Wkrótce pielęgniarka zajmująca się sparaliżowanym Karolem ugnie się pod jego prośbami i pozwoli mu porozmawiać z Ewą przez telefon. Wściekła Sabina w 3024 odcinku zwolni pomoc domową i urządzi ojcu karczemną awanturę za próbę utrzymania kontaktu z partnerką. Dziewczyna kompletnie zwariuje! Spróbuje nim manipulować, a on nie będzie w stanie zaprotestować. To już znęcanie!

CZYTAJ TEŻ >>> Pierwsza miłość, odcinek 3015: Awantura na wieczorze kawalerskim Śmiałka! Po pijaku pomyli policjantkę ze striptizerką

Bezradna Ewa w serialu "Pierwsza miłość" zdecyduje się na ostateczność. Spróbuje włamać się na posesję i w ten sposób dotrzeć do Karola. Całe szczęście zmieni zdanie i wróci pod dom Sabiny w asyście policji. Pomoże jej w tym Kalina (Magdalena Wieczorek). Policjanci w 3024 odcinku zapukają do drzwi dziewczyny. Czy znajdą wystarczające dowody na znęcanie się nad Karolem? Czy Ewa odzyska ukochanego?

10 diet dla zdrowia. SPRAWDŹ!

Najnowsze