Pierwsza miłość, odcinek 3015: Awantura na wieczorze kawalerskim Śmiałka! Po pijaku pomyli policjantkę ze striptizerką

2020-02-12 12:36 sz
Pierwsza miłość, odcinek 3015: Awantura na wieczorze kawalerskim Śmiałka! Po pijaku pomyli policjantkę ze striptizerką
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3015: Awantura na wieczorze kawalerskim Śmiałka! Po pijaku pomyli policjantkę ze striptizerką

W 3015 odcinku "Pierwszej miłości" Śmiałek (Paweł Okoński) zostanie aresztowany! Wieczór kawalerski nie potoczy się po jego myśli. Przyjaciele Śmiałka w serialu "Pierwsza miłość" zamówią na imprezę striptizerkę. Niestety, zamiast niej zjawi się atrakcyjna policjantka. Pijany Śmiałek nie zauważy żadnej różnicy! Sprawdź, co dokładnie wydarzy się podczas wieczoru kawalerskiego w 3015 odcinku.

"Pierwsza miłość" odcinek 3015 - poniedziałek, 17.02.2020, o godz. 18 w Polsacie

Śmiałek i Anna (Agnieszka Suchora) z serialu "Pierwsza miłość" biorą ślub! Po wielu latach związku zakochani nareszcie zdecydowali się na kolejny krok. W końcu nie mają nic do stracenia. Zaczną się wielkie przygotowania do ważnej ceremonii.

Takie wydarzenie nie może obejść się bez echa. Przyjaciele pana młodego w 3015 odcinku "Pierwszej miłości" oczywiście będą towarzyszyć mu podczas wieczoru kawalerskiego. Tej nocy mieszkańcy Wadlewa nie zaznają ciszy i spokoju!

Śmiałek postanowi, że impreza ma się obyć bez fajerwerków, raczej jako zwyczajne posiedzenie przy wódce i zakąsce. Koledzy będą innego zdania. Bartek (Rafał Kwietniewski), Seweryn (Mirosław Kropielnicki), Roman (Lech Dyblik) oraz Olek (Krzysztof Wieszczek) stwierdzą, że potrzebna jest striptizerka.

CZYTAJ >>> Pierwsza miłość, odcinek 3018: Skandal na ślubie Mariana Śmiałka i Anny! Panna młoda ucieknie - ZDJĘCIA

Hiszpan (Piotr Więcławski) w "Pierwszej miłości" zajmie się tym od ręki. Zadzwoni do agencji i załatwi dziewczynę w stroju policjantki. Niestety, szybciej na miejscu pojawi się inna młoda kobieta w mundurze. Śmiałek zacznie się do niej dobierać, myląc prawdziwą policjantkę z tancerką erotyczną! Zaatakowana blondynka aresztuje pana młodego. A goście? Goście w 3015 odcinku zostaną rozproszeni przybyciem striptizerki w skąpym stroju. Nie zważając na Śmiałka nie przerwą balangi. Zobacz zdjęcia w naszej galerii.

Najnowsze