Pierwsza miłość, odcinek 3018: Skandal na ślubie Mariana Śmiałka i Anny! Panna młoda ucieknie - ZDJĘCIA

2020-02-11 13:13 Ag
Pierwsza miłość, odcinek 3018: Skandal na ślubie Mariana Śmiałka i Anny. Panna młoda ucieknie - ZDJĘCIA
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość, odcinek 3018: Skandal na ślubie Mariana Śmiałka i Anny. Panna młoda ucieknie - ZDJĘCIA

W 3018 odcinku serialu "Pierwsza miłość" ślub Mariana Śmiałka (Paweł Okoński) i Anny (Agnieszka Suchora) nie dojdzie do skutku? Tuż przed ślubem Mariana ruszy sumienie i przyzna się narzeczonej, że przegrał w karty świetlicę w Wadlewie, na którą Anna wyłożyła swoje pieniądze. Dla ukochanej Śmiałka to będzie tak potężny cios, że w 3018 odcinku "Pierwszej miłości" odwoła ślub i postanowi uciec... W ostatniej chwili zatrzyma ją gangster Hiszpan (Piotr Vienio Więcławski)!

"Pierwsza miłość" odcinek 3018 - czwartek, 20.02.2020, o godz. 18 w Polsacie

Ślub Śmiałka i Anny w "Pierwszej miłości" stanie pod znakiem zapytania nie tylko z powodu kłamstwa Mariana i jego kłótni z ukochaną. W 3018 odcinku "Pierwszej miłości" na ceremonii zabraknie najważniejszej osoby dla pana młodego - jego córki Emilki (Anna Ilczuk), która miała być świadkową razem ze swoim byłym mężem Bartkiem (Rafał Kwietniewski).

Bita, terroryzowana przez kochanka Mateusza (Lesław Żurek) Emilka nie dostanie zgody na wyjazd do Wadlewa na ślub własnego ojca! Bezwzględny oprawca nie wypuści jej z mieszkania kiedy w 3018 odcinku "Pierwszej miłości" dowie się, że jego "ukochana" ma stanąć przy ołtarzu z Miedzianowskim.

Patrz też: Pierwsza miłość. Łukasz Płoszajski zniknie z serialu? Co stanie się z Arturem?

Załamany Śmiałek w 3018 odcinku "Pierwszej miłości" będzie musiał szybko znaleźć zastępstwo. Poprosi o o pomoc Kazanową (Elżbieta Romanowska). To jednak wcale nie zmniejszy jego wyrzutów sumienia, że okłamuje Annę w sprawie świetlicy.

Pierwsza miłość. Ślub Mariana Śmiałka i Anny
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość. Ślub Mariana Śmiałka i Anny

W decydującym momencie w 3018 odcinku "Pierwszej miłości" Marian uzna, że nie może mieć tajemnic przed żoną. I skruszony przyzna się Annie, że przegrał świetlicę w karty. Wściekła panna młoda postanowi odwołać ślub i jak najszybciej wyjechać z Wadlewa.

Niespodziewanie z pomocą młodej parze w 3018 odcinku "Pierwszej miłości" przybędzie Hiszpan. Gangster, który podczas pobytu w Wadlewie zmienił swoje życie przekona Annę, by jednak wyszła za Śmiałka.

I choć ślub Mariana i Anny upłynie pod znakiem wielkiego skandalu i nieobecności Emilki to jednak w 3018 odcinku "Pierwszej miłości" narzeczeni powiedzą sobie "tak" przed ołtarzem, a ksiądz (Włodzimierz Matuszak) pobłogosławi ich związek.

Pierwsza miłość. Anna (Agnieszka Suchora), Marian Śmiałek (Paweł Okoński), ksiądz (Włodzimierz Matuszak)
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość. Anna (Agnieszka Suchora), Marian Śmiałek (Paweł Okoński), ksiądz (Włodzimierz Matuszak)