Pierwsza miłość. Łukasz Płoszajski zniknie z serialu? Co stanie się z Arturem?

2020-01-27 7:59 sz
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz)
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz)

Łukasz Płoszajski znany z roli Łukasza w serialu "Pierwsza miłość" rozwija swoją karierę iluzjonisty z prędkością światła. W jednym z ostatnich wywiadów zdradził, że aktualnie pracuje na kilka "etatów" i ma bardzo zajęty grafik. Aktor "Pierwszej miłości" przyznał, że szykuje kolejny projekt. Czy będzie miał czas, by występować w serialu? Co dalej z Arturem? Sprawdź, co powiedział Łukasz Płoszajski.

Co dalej z Arturem z serialu "Pierwsza miłość"?

Artur jest w serialu "Pierwsza miłość" od samego początku. Od tego czasu życie Łukasza Płoszajskiego zmieniło się nie do poznania. Jest znany z serialu oraz z wielu wystąpień w sztukach teatralnych. Oprócz tego zajął się magią, a dokładniej sztuką iluzji. Wkrótce będzie można zobaczyć go w wielu miejscach w Polsce i na własne oczy doświadczyć sztuczek, które aktor wykonuje. To jednak kolejna cegiełka do napiętego grafiku ekranowego Artura z "Pierwszej miłości".

- (...) Oprócz tego występuję w teatrze, jeżdżę po Polsce z dwoma fantastycznymi spektaklami, więc łączę kilka zawodów tak naprawdę w jednym. Pracuję na kilku etatach, ale tak naprawdę to tylko dostarcza mi niesamowitej energii (...) - powiedział w rozmowie z "Telemagazynem". Spytany o to, czy nowy projekt odbije się na jego pracy w serialu, uspokoił fanów: - Nie chcę rezygnować z niczego. Cały czas będę występował w serialu, będę występował w teatrze i zaczynam "Hakera umysłu" - zdradził.

I faktycznie w nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" wiele będzie się działo w wątku Artura. Głównie za sprawą jego żony. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) znajdzie sobie kogoś na boku. Kłamstwo ma jednak krótkie nogi i wszystko wskazuje na to, że Kulczycki pozna, jak to jest zostać zdradzonym...

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze