Pierwsza miłość. Łukasz Płoszajski zniknie z serialu? Co stanie się z Arturem?

2020-01-27 7:59 sz
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz)
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz)

Łukasz Płoszajski znany z roli Łukasza w serialu "Pierwsza miłość" rozwija swoją karierę iluzjonisty z prędkością światła. W jednym z ostatnich wywiadów zdradził, że aktualnie pracuje na kilka "etatów" i ma bardzo zajęty grafik. Aktor "Pierwszej miłości" przyznał, że szykuje kolejny projekt. Czy będzie miał czas, by występować w serialu? Co dalej z Arturem? Sprawdź, co powiedział Łukasz Płoszajski.

Co dalej z Arturem z serialu "Pierwsza miłość"?

Artur jest w serialu "Pierwsza miłość" od samego początku. Od tego czasu życie Łukasza Płoszajskiego zmieniło się nie do poznania. Jest znany z serialu oraz z wielu wystąpień w sztukach teatralnych. Oprócz tego zajął się magią, a dokładniej sztuką iluzji. Wkrótce będzie można zobaczyć go w wielu miejscach w Polsce i na własne oczy doświadczyć sztuczek, które aktor wykonuje. To jednak kolejna cegiełka do napiętego grafiku ekranowego Artura z "Pierwszej miłości".

- (...) Oprócz tego występuję w teatrze, jeżdżę po Polsce z dwoma fantastycznymi spektaklami, więc łączę kilka zawodów tak naprawdę w jednym. Pracuję na kilku etatach, ale tak naprawdę to tylko dostarcza mi niesamowitej energii (...) - powiedział w rozmowie z "Telemagazynem". Spytany o to, czy nowy projekt odbije się na jego pracy w serialu, uspokoił fanów: - Nie chcę rezygnować z niczego. Cały czas będę występował w serialu, będę występował w teatrze i zaczynam "Hakera umysłu" - zdradził.

I faktycznie w nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" wiele będzie się działo w wątku Artura. Głównie za sprawą jego żony. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) znajdzie sobie kogoś na boku. Kłamstwo ma jednak krótkie nogi i wszystko wskazuje na to, że Kulczycki pozna, jak to jest zostać zdradzonym...