Pierwsza miłość, odcinek 3004: Sparaliżowany Karol więźniem Sabiny! Rozdzieli go z Ewą - ZWIASTUN

2020-01-27 10:40 sz
Pierwsza miłość, odcinek 3004: Sparaliżowany Karol więźniem Sabiny! Rozdzieli go z Ewą - ZWIASTUN
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość, odcinek 3004: Sparaliżowany Karol więźniem Sabiny! Rozdzieli go z Ewą - ZWIASTUN

W 3004 odcinku "Pierwszej miłości" Sabina (Urszula Dębska) rozdzieli Ewę (Ewa Gawryluk) i Karola (Karol Strasburger). Nie pozwoli sparaliżowanemu ojcu na widywanie się z ukochaną. Sabina w serialu "Pierwsza miłość" okłamie go i zrobi z niego więźnia! Ewa będzie bezradna wobec kłamstw Wekslerówny, Sprawdź, co wydarzy się w 3004 odcinku.

"Pierwsza miłość" odcinek 3004 - piątek, 31.01.2020, o godz. 18 w Polsacie

W 3004 odcinku Sabina w serialu "Pierwsza miłość" za plecami ojca rozdzieli go z Ewą! W poprzednich tygodniach doszło do tragedii. Stan zdrowia Wekslera uległ znaczącemu pogorszeniu i biznesmen został przykuty do łóżka. Wkrótce jego firma zacznie podupadać i zdesperowany Artur (Łukasz Płoszajski) z "Pierwszej miłości" zacznie szukać z nim kontaktu. Sabina wykorzysta okazję i wskoczy na miejsce ojca w firmie.

Tymczasem lekarze stwierdzą, że Karol powinien kontynuować rehabilitację w domu. Chętnych do opieki nad nim nie będzie brakować! Sabina, Ewa i Grażyna (Grażyna Wolszczak) - wszystkie zaproszą go do swoich domów. W kolejnych odcinkach to Wekslerówna przejmie główną pieczę nad schorowanym ojcem i nie będzie chciała, żeby Ewa jej w tym pomagała. Pomimo to Nowak spróbuje nawiązać kontakt ze sparaliżowanym ukochanym.

CZYTAJ >>> Łukasz Płoszajski zniknie z serialu? Co stanie się z Arturem?

W 3004 odcinku emocje sięgną zenitu. W serialu "Pierwsza miłość" magazyn "YOLO" poinformuje wszystkich o nowej inwestycji firmy Wekslera, nad którą wciąż będzie czuwać Sabina. Nowa prezeska wpadnie w szał i zacznie szukać osoby winnej przecieku. Jej pierwsze podejrzenia padną na Ewę. 

- Nigdy więcej nie spotkasz się z moim ojcem - powie jej w przypływie furii. Później w 3004 odcinku perfidnie okłamie schorowanego ojca że Ewa nie chce się z nim dłużej widywać!
- Mam złą wiadomość. Ewa dzisiaj nie przyjdzie - usłyszy załamany Weksler. Ewa w "Pierwszej miłości" tak łatwo nie odpuści! Będzie walczyć o partnera. Zobacz ZWIASTUN i galerię zdjęć z nowych odcinków.

Najnowsze