Pierwsza miłość, odcinek 3025: Pijany Krystian narazi życie córki Marlenki. Doprowadzi do tragedii!

2020-02-19 11:45 Ag
Pierwsza miłość, odcinek 3025: Pijany Krystian narazi życie córki Marlenki. Doprowadzi do tragedii!
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość, odcinek 3025: Pijany Krystian narazi życie córki Marlenki. Doprowadzi do tragedii!

W 3025 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Krystian (Patryk Pniewski) po pijaku podejmuje tragiczną w skutkach decyzję. Na prośbę Kaliny (Magdalena Wieczorek) zaopiekuje się córką Marlenką (Eliza Dzikowicz) i sprowadzi niebezpieczeństwo na własne dziecko! Co się stanie z małą Marlenką? Sytuacja zrobi się na tyle dramatyczna, że w 3025 odcinku "Pierwszej miłości" ktoś wezwie policję, a Krystian zostanie wezwany na przesłuchanie w sprawie tego co się stało w mieszkaniu!

"Pierwsza miłość" odcinek 3025 - poniedziałek, 2.03.2020, o godz. 18 w Polsacie

Przyszłość Krystiana, Kaliny i ich córeczki z "Pierwszej miłości" stanie pod znakiem zapytania. Wystarczy jeden, głupi błąd Domańskiego, żeby sprowadził niebezpieczeństwo na Marlenkę i zagrożenie na całą swoją rodzinę. A zacznie się od tego, że w 3025 odcinku "Pierwszej miłości" Krystian postanowi na chwilę zapomnieć, że jest przykładnym ojcem i mężem.

W pierwszy od dawna wolny wieczór wyrwie się z mieszkania do baru na kilka piw. Niemal kompletnie pijany w 3025 odcinku "Pierwszej miłości" odbierze telefon od Kaliny, która pilnie będzie potrzebowała pomocy przy Marlence, bo ona będzie musiała wrócić do pracy.

Krystian słowem nie wspomni, że jest pod wpływem alkoholu. Wróci do domu, żeby zająć się córką i podejmie koszmarną w skutkach decyzję. Bo stan chorej Marlenki w 3025 odcinku "Pierwszej miłości" znacznie się pogorszy. Pijany ojciec nie będzie wiedział, co robić, więc wezwie pomoc. Nie zorientuje się, że ktoś z sąsiadów zawiadomił już policję.

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3023: Kinga zażąda rozwodu i wyrzuci Artura na bruk! Synowie jej tego nie wybaczą

Następnego dnia Krystian w 3026 odcinku "Pierwszej miłości" dostanie wezwanie na policję na przesłuchanie w sprawie opiekowania się dzieckiem po pijaku. Domański będzie chciał wyjaśnić nieporozumienie, ale tylko pogorszy swoją sytuację.

Sprawdź też: Pierwsza miłość, odcinek 3024: Sabina zacznie znęcać się nad chorym Karolem. Ewa naśle na nią policję

Przerażona tym co się dzieje Kalina nie będzie nawet podejrzewała, że Krystian swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem ściągnął kłopoty na całą rodzinę. Co się stanie z Marlenką w "Pierwszej miłości"? Czy Krystian i Kalina stracą córkę? To się okaże już wkrótce w kolejnych odcinkach!

Najnowsze