Pierwsza miłość, odcinek 3048: Mikser za kratami. Pójdzie siedzieć za zabójstwo?

2020-03-24 15:37 sz
Pierwsza miłość, odcinek 3048: Mikser za kratami. Pójdzie siedzieć za zabójstwo?
Autor: ATM GRUPA Pierwsza miłość, odcinek 3048: Mikser za kratami. Pójdzie siedzieć za zabójstwo?

W serialu "Pierwsza miłość" Mikser (Błażej Michalski) zostanie zamieszany w morderstwo prostytutki i w 3048 odcinku będzie musiał walczyć o swoją wolność. Magda (Karolina Sawka) wciąż będzie miała status zaginionej, jednak policja nie zrobi żadnych kroków w celu odnalezienia jej. Czy Mikser pójdzie siedzieć? Sprawdź, co wydarzy się w 3048 odcinku serialu "Pierwsza miłość".

"Pierwsza miłość" odcinek 3048 - czwartek, 2.04.2020, o godz. 18 w Polsacie

W serialu "Pierwsza miłość" Mikser wracając z zakupów zastanie w swoim mieszkaniu zwłoki prostytutki! Mniej więcej w tym samym czasie zaginie Magda. Na szczęście to nie ona będzie ofiarą związaną linami. Po dokonaniu potwornego odkrycia Mikser zacznie uciekać. Zda sobie sprawę z tego, że to właśnie on od razu stanie się pierwszym podejrzanym, a najprawdopodobniej wrabia go mafia. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3044: Mikser zamieszany w morderstwo! Znajdzie zwłoki prostytutki. To Magda?- ZWIASTUN

W nadchodzących tygodniach Mikser ukryje się przed policją, jednak stróże prawa znajdą go ukrywającego się w piwnicy kolegi. Od razu zaciągną go na przesłuchanie i zostaną postawione mu zarzuty. Trafi do aresztu. Przyjaciele zrobią zrzutką na prawnika.

W 3048 odcinku "Pierwszej miłości" jego sytuacja wcale nie będzie lepsza. Policjanci nie będą chcieli słuchać jego błagalnych próśb o rozpoczęcie poszukiwań Magdy, która na pewno zna odpowiedź na tajemniczą śmierć koleżanki. Mikser powoli zacznie wariować. Na domiar złego wynajęta adwokatka będzie miała dla niego same złe wieści. Czy Mikser pójdzie siedzieć? Przekonamy się oglądając 3048 odcinek "Pierwszej miłości". 

Sprawdź też: Pierwsza miłość, odcinek 3047: Psychol Mateusz oświadczy się Emilce przed tłumem ludzi. Bartek wkroczy do akcji

Najnowsze