Pierwsza miłość, odcinek 3044: Mikser zamieszany w morderstwo! Znajdzie zwłoki prostytutki. To Magda?- ZWIASTUN

2020-03-23 13:13 sz
Pierwsza miłość, odcinek 3044: Mikser zamieszany w morderstwo! Znajdzie zwłoki prostytutki. To Magda?- ZWIASTUN
Autor: YouTube ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3044: Mikser zamieszany w morderstwo! Znajdzie zwłoki prostytutki. To Magda?- ZWIASTUN

W 3044 odcinku "Pierwszej miłości" Mikser (Błażej Michalski) znajdzie w swoim mieszkaniu zwłoki młodej kobiety! Sytuacja z mafią zrobi się bardzo poważna. Magda (Karolina Sawka) znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie, a kilka dni później dojdzie do morderstwa. Czy ukochana Miksera zginie? Sprawdź, co wydarzy się w 3044 odcinku serialu "Pierwsza miłość".

"Pierwsza miłość" odcinek 3044 - piątek, 27.03.2020, o godz. 18 w Polsacie

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" Mikser nie będzie w stanie zapomnieć o Magdzie. Zacznie mieć z tego powodu problemy w pracy, które poważnie zaniepokoją przyjaciół bohatera. Zaczną nawet podejrzewać, że może zrobić sobie krzywdę!

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3041: Kazanowa w ciąży! To nie dziecko Seweryna? - ZWIASTUN

Niedługo później ukochana Miksera się z nim skontaktuje. Będzie go błagać, żeby więcej nie przychodził do agencji, bo skończy pięć metrów pod ziemią. On jednak się nie podda. Z pomocą Kaśki (Misiek Koterski) spróbuje porwać ją z burdelu.

Plan bohaterów "Pierwszej miłości" będzie szedł jak po maśle, do czasu, gdy przerwie im inna prostytutka - Nadia. Dziewczyna zażąda, żeby zabrali również ją, bo inaczej o wszystkim doniesie szefostwu. 

W 3044 odcinku Mikser nie będzie zdawał sobie sprawy z tego, w jak wielkich kłopotach się znalazł. Po wejściu z zakupami do mieszkania zobaczy w uchylonych drzwiach kobiecą stopę w wielkiej kałuży krwi! Czy to Magda? zobacz zwiastun i zobacz, co wydarzy się w serialu "Pierwsza miłość".

Sprawdź też: Pierwsza miłość, odcinek 3047: Psychol Mateusz oświadczy się Emilce przed tłumem ludzi. Bartek wkroczy do akcji

Najnowsze