Pierwsza miłość, odcinek 3041: Kazanowa w ciąży! To nie dziecko Seweryna? - ZWIASTUN

2020-03-22 19:09 sz
Pierwsza miłość, odcinek 3041: Kazanowa w ciąży! To nie dziecko Seweryna? - ZWIASTUN
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3041: Kazanowa w ciąży! To nie dziecko Seweryna? - ZWIASTUN

W 3041 odcinku "Pierwszej miłości" Kazanowa (Elżbieta Romanowska) dowie się, że jest w ciąży! Niestety Seweryn (Mirosław Kropielnicki) z przerażeniem odkryje, że to może nie być jego dziecko. Bohater serialu "Pierwsza miłość" zostanie naprowadzony na ten trop przez przyjaciela. Co się wydarzy? Tego w 3041 odcinku nie możesz przegapić!

"Pierwsza miłość" odcinek 3041 - wtorek, 24.03.2020, o godz. 18 w Polsacie

Seweryn i Kazanowa w serialu "Pierwsza miłość" z pozoru mogą wydawać się bardzo udanym małżeństwem. Niestety w 3041 odcinku bohater zwątpi w wierność swojej żony... i najwyraźniej będzie miał rację. Co się wydarzy w 3041 odcinku?

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Dramatyczny wypadek Julki. Córka Marysi utopi się w wannie! - ZDJĘCIA

Seweryn w "Pierwszej miłości" dowie się, że wkrótce zostanie ojcem. Karolina jest w ciąży! Jej mąż oszaleje ze szczęścia, ale nie będzie ono trwać długo. Wszystko przez Olka (Krzysztof Wieszczek), który zasugeruje przyjacielowi, że ukochana nie jest z nim szczera i jest w ciąży znacznie dłużej, niż mu powiedziała.

W 3041 odcinku Seweryn szczerze porozmawia z żoną i potwierdzą się jego najgorsze obawy. mężczyzna wpadnie w szał! Zacznie demolować mieszkanie i wyrzuci żonę z domu. Bardzo długo nie będzie mógł pozbierać się po zdradzie. Zobacz zwiastun nowych odcinków serialu "Pierwsza miłość", żeby dowiedzieć się więcej. Czy Seweryn wybaczy ukochanej? Co zrobi Elżbieta i gdzie podzieje się z dzieckiem? Odpowiedzi na te pytania poznamy już niedługo.

Sprawdź też: Pierwsza miłość, odcinek 3039: Magda porwana! Mikser będzie chciał się zabić? - ZWIASTUN

Najnowsze