Pierwsza miłość, odcinek 3039: Magda porwana! Mikser będzie chciał się zabić? - ZWIASTUN

2020-03-18 11:12 Ag
  Pierwsza miłość, odcinek 3039: Magda porwana! Mikser będzie chciał się zabić? - ZWIASTUN
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3039: Magda porwana! Mikser będzie chciał się zabić? - ZWIASTUN

Porwanie Magdy (Karolina Sawka) w serialu "Pierwsza miłości" wywoła całą serię makabrycznych wydarzeń w życiu Miksera (Błażej Michalski)! W 3039 odcinku "Pierwszej miłości" Mikser nie zdoła pomóc prostytutce Magdzie wyrwać się z agencji towarzyskiej i rozpocząć nowe, spokojne życie z dala od gangstera Bolo (Krzysztof Franieczek), który traktuje ją jak swoją własność. No niedawny "opiekun" Magdy nie odpuści Mikserowi. Porwie Magdę w 3039 odcinku "Pierwszej miłości" i zażąda za nią kolejnej raty. Załamany Mikołaj będzie chciał się zabić? Zobaczcie ZWIASTUN "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3039 - piątek, 20.03.2020, o godz. 18 w Polsacie

Czy Mikser i Magda z "Pierwszej miłości" zdołają przechytrzyć gangstera Bolo i rozpocząć razem nowe życie? Sytuacja stanie się coraz bardziej dramatyczna w 3039 odcinku "Pierwszej miłości" mimo, że Mikser zrobi wszystko, żeby jego ukochana sprzed lat, Magda, nie musiała być dłużej prostytutką.Ona jednak zapewni go, że nie chce być dla nikogo dłużej ciężarem. Spróbuje znaleźć pracę, ale nie będzie miała żadnych kwalifikacji.

Horror rozegra się w 3039 odcinku "Pierwszej miłości" kiedy Bolo zjawi się w mieszkaniu Miksera i Magdy. Brutalnie pobije Mikołaja, a prostytutkę porwie jak swoją własność. Zażąda też o Miksera za nią kolejnego okupu. Czas będzie ograniczony, więc Mikser zacznie gorączkowo szukać gotówki. Zapożyczy się u przyjaciół, którzy nie będą wiedzieli o tym, że Mikser zadarł z niebezpiecznym gangsterem, "opiekunem" Magdy.

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3047: Psychol Mateusz oświadczy się Emilce przed tłumem ludzi. Bartek wkroczy do akcji

Problemy Miksera w 3039 odcinku "Pierwszej miłości" wyjdą na jaw, gdy Bolo pod pretekstem negocjacji postanawi pokazać Mikserowi, że nie ma szans na szczęśliwe życie u boku Magdy. Pobity Mikser wróci do "Barbariana". Będzie przerażony, bo nie zdoła wymyślić jak uratować dawną dziewczynę. Nieco później w "Pierwszej miłości" przyjaciele zorientują się, że Mikser wziął z pracy sznur i pożegnał się z Kaśką (Misiek Koterski). Wiedząc w jakim jest stanie zaczną się bać, że Mikser chce się zabić.

Patrz też: Pierwsza miłość. Dramatyczny wypadek Julki. Córka Marysi utopi się w wannie! - ZDJĘCIA

Czy Mikser, nie widząc szans na uratowanie byłej ukochanej, faktycznie popełni samobójstwo? Na szczęście nie, ale wpadnie na pomysł, by też porwać Magdę z agencji towarzyskiej. Zapłaci za to bardzo wysoką cenę, bo wkrótce potem w "Pierwszej miłości" wrobią go w zabójstwo prostytutki.

	Pierwsza miłość. Magda (Karolina Sawka), Mikser (Błażej Michalski
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Magda (Karolina Sawka), Mikser (Błażej Michalski
	Pierwsza miłość. Magda (Karolina Sawka), Mikser (Błażej Michalski)
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Magda (Karolina Sawka), Mikser (Błażej Michalski)
Pierwsza miłość. Magda (Karolina Sawka), Bolo (Krzysztof Franieczek)
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Magda (Karolina Sawka), Bolo (Krzysztof Franieczek)
Najnowsze