Pierwsza miłość, odcinek 2952: Melka zginie? Ojciec Łukasza nie spocznie póki jej nie zabije - WIDEO

2019-11-04 11:52 Ag
Pierwsza miłość. Melka (Ewa Jakubowicz), Łukasz (Jan Wieczorkowski)
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość. Melka (Ewa Jakubowicz), Łukasz (Jan Wieczorkowski)

Melka (Ewa Jakubowicz) z serialu "Pierwsza miłość" zginie? Wyrok śmierci na policjantkę wydał gangster "Wodnik" (Daniel Olbrychski), ojciec jej ukochanego Łukasza (Jan Wieczorkowski). Nasłany przez Olgierda zabójca Zbyszek (Aleksander Stasiewicz) złapie Melkę w pułapkę do zamkniętego sklepu. Obezwładni ją i zamknie w sejfie! W 2952 odcinku "Pierwszej miłości" Melka uwięziona w szafie pancernej będzie zdana na łaskę mordercy. Czy przeżyje? Na pomoc Melce ruszy w 2952 odcinku "Pierwszej miłości" Łukasza...

Pierwsza miłość, odcinek 2952 - czwartek, 14.11.2019, o godz. 18 w Polsacie

Czy Melka z "Pierwszej miłości" umrze? Związek z Łukaszem sprowadził na nią śmiertelne niebezpieczeństwo. Wyjątkowo bezwzględny, potężny gangster "Wodnik" postanowił pozbyć się Melki, skoro policjantka i tak nigdy nie będzie na usługach jego mafii. Nawet po przyjęciu oświadczyn Łukasza! Swoimi planami zabicia Melki bandzior podzielił się tylko z oddanym pomocnikiem, Rozłuckim (Paweł Ławrynowicz).

Patrz też: Pierwsza miłość. Ślub Melki i Łukasza. Mafia "Wodnika" zniszczy ceremonię - ZDJĘCIA

Kiedy Łukasz powiadomi ojca, że nie chce by był na jego ślubie z Melką, "Wodnik" zleci policjantowi Zbyszkowi Owczarkowi zabójstwo narzeczonej syna! Plan zbrodni uda się wprowadzić w życie w 2951 odcinku "Pierwszej miłości" kiedy zdegradowana Melka dowie się, że na służyć w patrolu rowerowym razem ze starszym aspirantem Danielem (Daniel Misiewicz).

Zbyszkowi bez większego trudu uda się zbawić Melkę w zasadzkę. Policjantka podejmie interwencję po zgłoszeniu, że w jednym ze sklepów jubilerskich we Wrocławiu doszło do napadu. Szpieg "Wodnika" zaplanuje morderstwo, ale wcześniej będzie chciał poddać Melkę torturom.

Jednym ciosem Zbyszek obezwładni Melkę i zamknie w sejfie! Tym samym skaże ją na powolną śmierć w wyjątkowym męczarniach. Ale w 2952 odcinku "Pierwszej miłości" Daniel zorientuje się, że coś jest nie tak. Kiedy na patrolu Melki zjawi się Łukasz, obaj ruszą jej z pomocą.

Dosłownie w ostatniej chwili w 2952 odcinku "Pierwszej miłości" uwolnią Melkę zamkniętą przez zabójcę w szafie pancernej. Policjantka cudem przeżyje! Wirski przeprosi podwładną, którą podejrzewał o szpiegostwo. "Wodnik" będzie wściekły, gdy dowie się, że Zbyszek nie wykonał swojego zadania.

Sprawdź też: Pierwsza miłość. Bartek i Paulina znów będą mieli romans! Połączy ich tylko seks? - ZDJĘCIA

Morderca od "Wodnika" nie poprzestanie jednak na jednym ataku na Melkę. Nikt jednak jeszcze w 2952 odcinku "Pierwszej miłości" nie będzie podejrzewał, że Zbyszek jest szpiegiem w policji, człowiekiem "Wodnika".

Kilka dni później Zbyszek wyceluje do Melki i Huberta Raczka (Rafał Szałajko) z broni. Stróże prawa uświadomią sobie, że to właśnie on był szpiegiem Wodnika. Łukasz popędzi na ratunek ukochanej. W radiu pojawią się wiadomości o strzelaninie w kamienicy Melki. Dziennikarze doniosą o śmierci jednego policjanta...

Najnowsze