Pierwsza miłość. Ślub Melki i Łukasza. Mafia "Wodnika" zniszczy ceremonię - ZDJĘCIA

2019-10-12 10:35 sz
Pierwsza miłość. Melka (Ewa Jakubowicz), Łukasz (Jan Wieczorkowski) - ślub
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Melka (Ewa Jakubowicz), Łukasz (Jan Wieczorkowski) - ślub

W serialu "Pierwsza miłość" Melka (Ewa Jakubowicz) i Łukasz (Jan WieczorkowskI) wezmą ślub! Długosz w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" czekają niemałe zmiany i ogrom emocji. Po wielu zawirowaniach Melka i Łukasz założą obrączki i przypieczętują ich związek. Niestety, nawet w trakcie ceremonii bohaterowie serialu "Pierwsza miłość" nie zaznają spokoju! Co się wydarzy?

"Pierwsza miłość" nowe odcinki - od poniedziałku do piątku, o godz. 18 w Polsacie

Melka i Łukasz w serialu "Pierwsza miłość" nie zawsze dobrze się dogadywali, jednak w nadchodzących odcinkach miłość zwycięży i wezmą ślub! Na początku Długosz kompletnie nie ufała sprytnemu prawnikowi, jednak on zdołał udowodnić jej swoją wartość. Dziewczyna zawsze miała pecha do mężczyzn... czy Magnus będzie tym jedynym?

Melka z serialu "Pierwsza miłość" z pewnością na to liczy. Ślub z Łukaszem odbędzie się w przepięknej scenerii, na dworze. Melka ubierze się w jasny kostium, a Magus założy klasyczny garnitur. Oczywiście nie zabraknie najważniejszych gości: Marysi (Aneta Zając) i Michała (Wojciech Błąch) oraz reszty przyjaciół i rodziny młodej pary. 

Wesele w "Pierwszej miłości", podobnie jak sama ceremonia, odbędzie się na świeżym powietrzu. Melka i Łukasz będą zachwyceni! Niestety, sielanka nie potrwa długo. Najważniejszy dzień w ich życiu zostanie zniszczony przez mafię "Wodnika"! Czy dojdzie do tragedii? Przekonamy się już wkrótce.

Najnowsze