Pierwsza miłość. Bartek i Paulina znów będą mieli romans! Połączy ich tylko seks? - ZDJĘCIA

2019-09-11 15:18 Ag
Pierwsza miłość. Bartek (Rafał Kwietniewski), Paulina (Julia Pogrebińska)
Autor: Polsat Pierwsza miłość. Bartek (Rafał Kwietniewski), Paulina (Julia Pogrebińska)

Byli kochankowie z serialu "Pierwsza miłość" znów razem! Bartek (Rafał Kwietniewski) i Paulina (Julia Pogrebińska) cztery lata temu mieli gorący romans. Miedzianowski zdradzał Emilkę (Anna Ilczuk) z żoną swojego brata Norberta (Łukasz Konopka), ale teraz będzie inaczej. Wkrótce w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" między Pauliną a Bartkiem wybuchnie namiętność. Połączy ich seks czy coś więcej? Nikt już nie będzie stał na przeszkodzie by byli razem.

Czy Paulina i Bartek z "Pierwszej miłości" będą razem?

Kiedy w 2015 roku w "Pierwszej miłości" między Pauliną i Bartkiem zaczęło iskrzyć oboje dobrze wiedzieli jak to się może skończyć. Dali się jednak ponieść pożądaniu. Zdrada Bartka długo była jego wielką tajemnicą. Wreszcie Emilka dowiedziała się o romansie męża z Pauliną. Ich małżeństwo nie przetrwało, a załamana rozstaniem Emilka postanowiła wyjechać z Wadlewa (CZYTAJ WIĘCEJ >>>).

Nie przegap: Powrót Teresy do Pierwszej miłości. Matka Kingi będzie się ukrywać - ZDJĘCIA

Teraz jednak w "Pierwszej miłości" wszystko się zmieniło - to Emilka zostawiła Bartka dla Mateusza (Lesław Żurek), a u Paulina została wdową. Norbert zmarł kilka miesięcy temu w makabrycznych okolicznościach >>>.

A ponieważ byli kochankowie będą cierpieć z powodu samotności, to w pewnym momencie w jednym z nowych odcinków "Pierwszej miłości" rzucą się sobie w ramiona. Zacznie się niewinnie, od pocałunku Pauliny i Norberta na moście w Wadlewie. Później dadzą się ponieść namiętności i wylądują razem w łóżku.

Czy seks tej pary bohaterów "Pierwszej miłości" będzie początkiem ich ognistego romansu? Wszystko na to wskazuje, że na jednym razie się nie skończy. 

Sprawdź też: Pierwsza miłość. Marysia dowie się, że Dominika jest jej siostrą bliźniaczką!

Najnowsze