Pierwsza miłość po wakacjach 2019. Marysia dowie się, że Dominika jest jej siostrą bliźniaczką!

2019-08-12 14:25 sz
Pierwsza miłość. Aneta Zając (Marysia i Dominika - jej siostra bliźniaczka)
Autor: ATM Grupa/ Instagram Pierwsza miłość. Aneta Zając (Marysia i Dominika - jej siostra bliźniaczka)

W serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach 2019 Marysia (Aneta Zając) pozna rodzinny sekret. Dominika (również Aneta Zając) nie bez powodu jest sobowtórem Domańskiej. Nie ma innego wytłumaczenia jak to, że są bliźniaczkami! Ojciec Marysi, Jan Radosz (Wojciech Dąbrowski), w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" otworzy się przed córką. Czego dowie się Marysia? Dlaczego przed ponad 30 lat nie wiedziała, że ma siostrę?

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2019 nowe odcinki od poniedziałku, 2.09.2019, o godz. 18 w Polsacie

W ubiegłym sezonie serialu "Pierwsza miłość" pojawił się wątek Dominiki. Partner złego sobowtóra Marysi pewnego dnia odkrył, że ukochana jest kropka w kropkę podobna do kobiety z gazety. Jako dwójka oszustów postanowili skorzystać na wyjątkowym "zbiegu okoliczności" i oskubać Domańskich z kasy! Główna bohaterka "Pierwszej miłości" została uprowadzona, a następne wydarzenia były już tylko równią pochyłą.

Co wydarzy się w serialu "Pierwsza miłość" po przerwie wakacyjnej? >>> Melka ofiarą Łukasza. Da się wciągnąć w gangsterskie porachunki!

Pierwsza miłość. Dominika (Aneta Zając) - sobowtór Marysi, Michał (Wojciech Błach)
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Dominika (Aneta Zając) - sobowtór Marysi, Michał (Wojciech Błach)

Jak się okazuje po wakacjach 2019 w serialu "Pierwsza miłość" Marysia pozna szokującą prawdę na temat tego, co tak naprawdę łączy ją z Dominiką. Aneta Zając w wywiadzie z "Tele Tygodniem" nie pozostawiła żadnych wątpliwości, że kobiety są spokrewnione.

- Wydarzy się coś, co diametralnie zmieni spojrzenie widzów na bohaterów, których znamy od kilkunastu lat. Będzie wielkie zamieszanie! - czytamy w tygodniku. - W serialu znów pojawi się  ojciec Marysi, Jan Radosz (Wojciech Dąbrowski), który zdradzi jej ważną tajemnicę. Życie jego córki wywróci się do góry nogami, bowiem Dominika okaże się kimś o wiele bliższym dla mojej bohaterki, niż myśleliśmy.

Najwyraźniej w przyszłych odcinkach "Pierwszej miłości" Jan wyjaśni, jakim cudem siostry zostały rozdzielone. Jaki sekret skrywa ich rodzina? Przekonamy się już wkrótce.

Pierwsza miłość. Marysia, jej sobowtór Dominika (Aneta Zając), Igor (Piotr Trojan)
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość. Marysia, jej sobowtór Dominika (Aneta Zając), Igor (Piotr Trojan)
Pierwsza miłość. Dominika (Aneta Zając) - sobowtór Marysi, Igor (Piotr Trojan)
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Dominika (Aneta Zając) - sobowtór Marysi, Igor (Piotr Trojan)
Najnowsze