Pierwsza miłość po wakacjach 2019. Melka ofiarą Łukasza! Da się wciągnąć w gangsterskie porachunki

2019-07-15 11:50 Ag
Pierwsza miłość po wakacjach 2019. Melka (Ewa Jakubowicz)
Autor: AKPA Pierwsza miłość po wakacjach 2019. Melka (Ewa Jakubowicz)

Aż trudno uwierzyć, że Melka (Ewa Jakubowicz) z serialu "Pierwsza miłość", początkująca policjantka, może być tak "łakomym kąskiem" dla największego gangstera we Wrocławiu. A jednak w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach 2019 Olgierd Gwiazda, o pseudonimie "Wodnik", uzna, że dzięki Melce może dalej bezkarnie rządzić półświatkiem. W plan przeciwko Długosz wciągnie swojego syna Łukasza Magnusa (Jan Wieczorkowski), prawnika przestępców.

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2019 nowe odcinki od poniedziałku, 2.09.2019, o godz. 18 w Polsacie

Co połączy Melkę i Łukasza w "Pierwszej miłości" po przerwie wakacyjnej? Uroczy, męski, zabawny i piekielnie sprytny adwokat zrobi wszystko, by zdobyć Melkę! Jaki będzie miał w tym cel? Czy w grę będą wchodziły prawdziwe uczucia, czy tylko czysty interes?

Syn gangster Wodnika, czyli Olgierda Gwiazdy, początkowo był silnie związany z matką, po której przejął nazwisko. Mimo pragnienia ojca, aby trzymał się z daleka od mafii, z czasem młodego adwokata zaczęło ciągnąć do jego biznesów. Stał się obrońcą przestępców, w tym Hiszpana (Piotr Więcławski Vienio). Tak właśnie poznał Melkę. Policjantka chciała Hiszpana wysłać do więzienia na długie lata, ale dzięki Łukaszowi przestępca odzyskał wolność.

Patrz też: Pierwsza miłość. Aneta Zając w krzykliwym makijażu! Zaliczyła sporą wpadkę - ZDJĘCIE

W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach 2019 Melka niebezpiecznie zbliży się do Łukasza, zupełnie jakby dała się wciągnąć w jego przebiegłą grę. Tymczasem ojciec Łukasza, potężny i władczy "Wodnik", który kontroluje sprzedaż narkotyków, prostytucję i hazard we Wrocławiu postanowi wykorzystać Melkę do swoich celów.

Marzeniem "Wodnika" jest, aby po przejściu na emeryturę w mafijnych układach zastąpił go właśnie Łukasza. Chcąc wciągnąć syna w swoje brudne interesy, daje mu do wykonania ważne zadanie. Namawia go, żeby zaczął wyciągać od Melki cenne informacje. A wszystko po to, by mieć swoją wtyczkę w policji.

Czy Melka da się wciągnąć Łukaszowi i jego ojcu w mafijne porachunki? Czas pokaże, bo okaże się to dopiero w "Pierwszej miłości" jesienią 2019.

Najnowsze