Pierwsza miłość. Aneta Zając w krzykliwym makijażu! Zaliczyła sporą wpadkę - ZDJĘCIE

2019-07-07 8:05 Ag
Pierwsza miłość. Aneta Zając jako Dominika, sobotwór Marysi
Autor: Instagram Pierwsza miłość. Aneta Zając jako Dominika, sobotwór Marysi

Sobowtór Marysi (Aneta Zając) z serialu "Pierwsza miłość" na wolności! Bezwzględna Dominika Porcz (Aneta Zając), która razem ze swoim kochankiem Igorem (Piotr Trojan) porwała Marysię, by zająć jej miejsce u boku Michała (Wojciech Błach) i go okraść, w nowym sezonie "Pierwszej miłości" po wakacjach 2019 znów pokaże na co ją stać. Oszustka nazywana Niunią wyjdzie z więzienia. Aneta Zając w "Pierwszej miłości" znów przebiera się za Niunię i gra podwójną rolę. Przy okazji zaliczyła wpadkę.

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2019 nowe odcinki od września w Polsacie

Porwanie Marysi w "Pierwszej miłości", za którym stali Dominika Porcz, kobieta łudząca do niej podobna oraz Igor Zdaniecki, było jednym z bardziej emocjonujących wątków minionego sezonu. Po wielu dniach podszywania się pod Marysię jej sobowtór został zdemaskowany. Michał domyślił się, że jego żona wróciła jakaś inna z wakacji w Hiszpanii gdy od razu zażądała rozwodu i podziału majątku.

Uprowadzona Domańska uciekła z pułapki Igora i z pomocą policji zastawiła pułapkę na Dominikę.  Oszustka i złodziejka, która chciała zabić Marysię dla pieniędzy, trafiła do więzienia. Okazuje się jednak, że nie na długo, bo w nowym sezonie "Pierwszej miłości" po wakacjach 2019 Dominika odzyska wolność.

QUIZ: W podróży po polskich serialach. Jak uważnie je oglądasz?

Wyświetl ten post na Instagramie.
🦋🦋🦋 #niunia #says #hello #pinkisthenewblack Post udostępniony przez Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

Aneta Zając uchyliła rąbka tajemnicy gdy na Instagramie pokazała zdjęcie z planu "Pierwszej miłości", na którym znów gra podwójną rolę i wciela się w Dominikę.

Ubrana i umalowana jak Niunia, z doczepionymi sztucznymi rzęsami zapowiedziała, że wątek sobowtóra Marysi będzie miał ciąg dalszy w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach 2019.

Przy okazji fani na Instaframie wytknęli jej wpadkę - od powieki aktorki odkleiła się bowiem sztuczna rzęsa.

Najnowsze