Powrót Teresy do Pierwszej miłości. Matka Kingi będzie się ukrywać - ZDJĘCIA

2019-09-11 14:01 jkk
Pierwsza miłość Teresa Żukowska (Ewa Skibińska), Kinga Żukowska (Aleksandra Zienkiewicz)
Autor: ATM Grupa

Do serialu "Pierwsza miłość" wróci Teresa (Ewa Skibińska), postać, którą widzowie pamiętają z początkowych odcinków. Matka Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) odeszła z "Pierwszej miłości" 10 lat temu. Dlaczego znów się pojawi? Jaka będzie jej rola w nowych odcinkach "Pierwszej miłości"? Na pewno istotna, bo Teresa była jedną z ważniejszych bohaterek, bez której tego serialu by po prostu nie było. Dlaczego Teresa będzie musiała się ukrywać?

Kiedy będzie powrót Teresy do "Pierwszej miłości"?

Dokładnie 10 lat temu serial "Pierwsza miłość" zaczął się od przeprowadzki głównej bohaterki, Marysi (Aneta Zając) do mieszkania siostry jej mamy, Teresy. Dziewczyna przyjechała na studia medyczne do Wrocławia, tu poznała swoją pierwszą miłość... A w tle tej historii była miłość innych bohaterów - otóż ojciec Marysi, Jan (Wojciech Dąbrowski) i Teresa żywili do siebie uczucie skrywane przez dziesiątki lat...

Nie przegap: Powrót do Pierwszej miłości znanych bohaterów. Nie tylko ojciec Marysi wróci po latach!

Czy Teresa wróci do serialu "Pierwsza miłość" po to, aby odzyskać Jana? Ciotka Marysi zastępowała jej własną matkę gdy Danuta Radosz zmarła. Widziała w niej samą siebie sprzed lat. Wręcz mówiła, że chciałaby mieć taką córkę! 

W początkach "Pierwszej miłości" Teresie łatwiej było dogadać się z Marysią niż z własną córką, Kingą. Czy i tym razem połączy ich wyjątkowa więź?

Czytaj też: "Pierwsza miłość", odcinek 2913: Emilka będzie o krok od śmierci!

Małżeństwo Teresy z Markiem (Maciej Tomaszewski) nie udało się - rzucił ją dla młodszej...  Teresa długo walczyła o utrzymanie związku, ale tak naprawę jej wielką miłością zawsze był Jan, ojciec Marysi, który pozostał w Wadlewie...

Nowa czołówka serialu "Pierwsza miłość"! Lepsza od starej?

Czy powrót Teresy do serialu "Pierwsza miłość" o do Wrocławia oznacza większe zaangażowanie się w sprawy młodych, czy tym razem poświęci się swojej miłości? Przekonamy się już niebawem w nowych odcinkach.

Zastanawia jednak fakt, że Teresa będzie musiała się ukrywać? Ciemne okulary, głowa w dół, chusty na głowie... Jaką tajemnicę będzie ukrywała ta bohaterka? Czy Kinga dowie się co przed lata działo się z jej matką? Na pewno wszystko wkrótce się wyjaśni.

Ewa Skibińska pożegnała "Pierwszą miłość"  2009 roku. Dlaczego? Bo aktorka była zmęczona rolą Teresy. - Pięć lat grałam w jednym serialu. Myślę, że to bardzo długo. W końcu musiało przyjść zmęczenie - mówiła kiedyś w magazynie "Twoje Imperium".

- To była decyzja nieodwracalna! - zapewniała. Jak widać po latach zmieniła zdanie. Grana przez nią Teresa Żukowska wyjechała za granicę, zostawiając otwartą furtkę dla powrotu.